Pirėjuje – gynėjų tandemo traukiamo „Monaco“ triumfas | kl.lt

PIRĖJUJE – GYNĖJŲ TANDEMO TRAUKIAMO „MONACO“ TRIUMFAS

• 0

Donatas Motiejūnas ir jo atstovaujama „Monaco“ (4-1) iškovojo dar vieną pergalę Eurolygoje. Lietuvio klubas išvykoje 81:76 (17:16, 16:21, 23:14, 25:25) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ (4-1) ir laimėjo antrą kartą paeiliui.

D-Mo per 16 minučių surinko 6 taškus (3/4 dvit., 0/2 baud.), 3 atkovotus kamuolius, bloką, pražangą, 2 išprovokuotas pražangas ir 6 naudingumo balus.

Trečiojo kėlinio pradžioje po Thomaso Walkupo dvitaškio „Olympiakos“ įgijo rekordinę 8 taškų persvarą (41:33), tačiau Jordanas Loydas smeigė du tritaškius paeiliui ir netrukus pridėjo dvitaškį, tokiu būdu išlygindamas rezultatą (41:41).

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Monaco“ padidino pranašumą iki dviženklio (68:56), bet tiksint paskutinei minutei rankoves atsiraitojo Joelis Bolomboy, Shaquielle'as McKissicas ir Kostas Sloukas, pataikę dvitaškius (74:80).

Visgi per likusias 11 sekundžių Pirėjo komandai stebuklo sukurti nebepavyko.

Monako ekipos gretose išsiskyrė Elie Okobo, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 23 taškai (4/5 dvit., 3/5 trit., 6/7 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

„Olympiakos“ komandai Sloukas per 24 minutes pelnė 10 taškų (4/5 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

„Olympiakos“: Shaquielle'as McKissicas 15 (3/5 trit.), Aleksandras Vezenkovas 13 (3/6 trit., 7 atk. kam.), Thomasas Walkupas (5/10 dvit.), Kostas Sloukas (4/5 dvit., 8 rez. perd.) ir Joelis Bolomboy (5/6 dvit.) po 10.

„Monaco“: Elie Okobo 23 (4/5 dvit., 3/5 trit., 6/7 baud., 4 rez. perd., 28 naud.), Mike'as Jamesas 20 (4/6 dvit., 2/7 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Jordanas Loydas 10 (2/5 trit., 5 rez. perd.), Johnas Brownas 9 (4/6 dvit.).