Parodoje Vytauto Didžiojo karo muziejuje atgims Japonijos kultūra ir karyba | kl.lt

PARODOJE VYTAUTO DIDŽIOJO KARO MUZIEJUJE ATGIMS JAPONIJOS KULTŪRA IR KARYBA

Įsijungdamas į Kaune vykstančios Sugiharos savaitės renginių programą, Vytauto Didžiojo karo muziejus antradienio popietę atidarys parodą „Kario kelias“.

Šio renginio metu, anot muziejaus atstovų, bus galima išgirsti unikalų pasakojimą apie išskirtinius japonų ginklus, sužinoti, kuo garsus Japonijos kario kodeksas, labiau pasigilinti į šios tolimos šalies kultūrą.

Parodoje didelis dėmesys bus skiriamas ir japonų kovų menams. Greta japonų kultūrai būdingų kaligrafinių piešinių, arbatos gėrimo ceremonijos atributų lankytojų dėmesį patrauks neįprastai didelės (2 m) strėlės, katanai, kendo apranga ar įspūdingi senoviniai samurajų šarvai bei kiti eksponatai.

Muziejininkai praneša, kad visą parodos laikotarpį bus organizuojamos įvairios edukacijos, susijusios su japonų kultūra, – arbatos gėrimo ceremonijos, kaligrafijos mokymai, kendo mokyklos „Kyumeikan“ užsiėmimai vaikams bei suaugusiems.

Ši paroda – unikali galimybė susipažinti su Japonijos kultūra bei išvysti ypatingą, privačią, ne vienerius metus kauptą kolekciją, pažymima Vytauto Didžiojo karo muziejaus pranešime.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Anonimas

Ar tai žydų pageidavimu tai daroma?Ko tik tie mažumos neprisigalvoja...tegul savo tėvynėj garbina tą Čiunę.Kokie jie įkyrūs,bruka savo istoriją svetimoj valstybėj.

Anonimas

Jankių atomines bombas nepamirškit prisiminti...

Anonimas

Tipo žudymo įrankių demonstravimas

SUSIJUSIOS NAUJIENOS