COVID-19 pakaunėje: per savaitę – maždaug trečdaliu mažiau susirgimų | kl.lt

COVID-19 PAKAUNĖJE: PER SAVAITĘ – MAŽDAUG TREČDALIU MAŽIAU SUSIRGIMŲ

Lėtėjant Lietuvoje koronaviruso atvejų skaičiaus augimui, mažėjančiais sergančiųjų skaičiais gali džiaugtis ir Kauno rajonas.

Šio rajono savivaldybės gydytoja Milda Labašauskaitė, lygindama pastarųjų savaičių duomenis, atkreipė dėmesį, kad pastebimas ženklus susirgimų COVID-19 infekcija atvejų sumažėjimas – net 27,32 proc.

„Praėjusią savaitę turėjome 306 ligos atvejus, kai prieš tai buvusią savaitę fiksavome 421 atvejį. Lietuvoje susirgimų skaičiaus pokytis – gerokai mažesnis nei pakaunėje, – tik 11,68 proc.“, – statistinius duomenis vardijo gydytoja.

Per savaitgalį (penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį) Kauno rajono savivaldybės duomenimis, buvo registruoti 108 nauji susirgimų atvejai. Iš viso Kauno rajone COVID-19 serga 1111 gyventojas, nuo šios ligos pasveiko 192 žmonės.

„Primename, kad siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, Lietuvoje lapkričio 7 dieną buvo įvestas karantinas, kuris truks 3 savaites. Karantino metu uždarytos kavinės, barai ir restoranai, laisvalaikio praleidimo vietos, draudžiami renginiai, į sporto varžybas neįleidžiami žiūrovai, vyresnių klasių mokiniai perėjo prie nuotolinio mokymosi. Tikėkimės, tai išeis į gera. Tad visiems atsakingai saugantis COVI-19 infekcijos, situacija netruks stabilizuotis, ir infekcijos plėtrą bus įmanoma sustabdyti“, – teigia Kauno rajono savivaldybės gydytoja M. Labašauskaitė.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Anonimas

Uždėkit po tris kaukes iš karto- ir susirgimų nebus išvis.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS