V. Matijošaitis: situaciją dėl rungtynių stebime, uždraudimas – kraštutinis veiksmas | kl.lt

V. MATIJOŠAITIS: SITUACIJĄ DĖL RUNGTYNIŲ STEBIME, UŽDRAUDIMAS – KRAŠTUTINIS VEIKSMAS

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis sako, jog savivaldybė atidžiai stebi situaciją dėl koronaviruso plitimo tokiuose masiniuose renginiuose, kaip krepšinio rungtynės, tačiau draudimų imtųsi tik kaip kraštutinio veiksmo.

Ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje vykstant Eurolygos rungtynėms tarp Kauno „Žalgirio“ ir Valensijos „Basket“, V. Matijošaitis sako saugumo klausimus, Lietuvoje augant sergamumui COVID-19, aptaręs su Kauno krepšinio klubo atstovais.

„Pastaruoju metu, kai visoje šalyje epidemiologinė situacija staigiai paaštrėjo, nemažai dėmesio skiriame ne vien krepšinio rungtynėms, bet ir koncertams bei kitiems arenoje ir ne tik vykstantiems renginiams. Ketvirtadienį priešpiet kaip tik apie tai kalbėjomės gyvai susitikę su „Žalgirio“ atstovais“, – BNS perduotame komentare teigia Kauno meras.

„Tikrai neketiname užsimerkti ir žiūrėti pro pirštus. Labai aiškiai pasakėme, kad mūsų žmonės nuolat stebės situaciją, nes kauniečių saugumas yra ir bus pirmoje vietoje. Jei situacija pakryps bloga linkme, pirmiausia lauks ženklus lankytojų skaičiaus ribojimas. Visiškas renginių uždraudimas ar rungtynės be žiūrovų – tai jau kraštutinumai, tad kol kas apie tokį kritinį scenarijų kalbėti dar per anksti“, – teigia jis.

Visiškas renginių uždraudimas ar rungtynės be žiūrovų – tai jau kraštutinumai.

V. Matijošaitis viliasi, kad komandai demonstruojant puikius rezultatus, jog sirgaliai už tai atsidėkos sąmoningu ir atsakingu elgesiu.

Jis teigė nenorintis nei pritarti, nei prieštarauti išskirtinai „Žalgirio“ rungtynėms, teigdamas, jog tai būtų „tiesiog populizmas ir šališkas vertinimas“.

Vis dėlto meras atkreipė dėmesį, kad kol kas nėra jokios informacijos apie tai, jog COVID-19 atvejai būtų siejami su „Žalgirio“ arenoje vykusiais renginiais.

„Tai savaime parodo, kad dabartinėmis sąlygomis arenos personalas iki šiol sėkmingai susitvarkė užtikrinant žmonių saugumą. Įgyvendinamų veiksmų ir prevencinių priemonių sąrašas tikrai ilgas ir jis vis pildomas“, – teigia jis.

Savivaldybės duomenimis, Kauno „Žalgirio“ arenoje renginių metu termovizoriais tikrinama lankytojų temperatūra, viduje dirba daugiau apsaugos darbuotojų. Nuo pat sezono pradžios sumažintas žiūrovų kiekis ir sėdima kas antroje vietoje, vykdoma kaukių dėvėjimo kontrolė.

Gėrimų ir maisto neleidžiama neštis į tribūnas, kad jose lankytojai visą laiką būtų su kaukėmis, taip pat koncertuose atsisakyta stovimų vietų.

Eurolyga skelbia, kad į ketvirtadienio rungtynes atvyko 5131 žiūrovas.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (18)

Šaunuolis tas mūsų veikėjas

Puiku. Apie pandemijos plitimą visada tartis reikia ne su medikais, o su krepšininkais. O dar kai tai daro konservų magnatas tai be abejonių corona Kauną aplenks ratu.

Žilvinas Ručys

o iš kur šitas krysa pensininkas žino kad užkrato nėra iš sirgalių , juk informacija slepiama kaip ją ir slepia užkrėsti . Ar vyko sirgalių duomenų surašymas ? nei žodžio . šitas triznius bijo leptelt žodį prieš , jam žmonių sveikata paskutinėje vietoje , terūpi , kaip ten rašot : Visiškas renginių uždraudimas ar rungtynės be žiūrovų – tai jau kraštutinumai, tad kol kas apie tokį kritinį scenarijų kalbėti dar per anksti“, – teigia jis. Jis teigė nenorintis nei pritarti, nei prieštarauti išskirtinai „Žalgirio“ rungtynėms, teigdamas, jog tai būtų „tiesiog populizmas ir šališkas vertinimas“ . Jam geriau pasedėti nuošalyje , kaip tą darė visu laikotarpiu , išskyrus kai reikėjo balsuoti dėl sunšudelių (lampai , vičiūnai), asmeninio ir šutvės turto ar kaip apvogti miestiečius ir miesto svečius , arba kaip pabučiuot į rudają pvz saboniui .

Anonimas

nusišikt jam ant kauniečių
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS