Kaune dingusių nepilnamečių istorijoje – naujos detalės: vienos tėvas rado užuominą | kl.lt

KAUNE DINGUSIŲ NEPILNAMEČIŲ ISTORIJOJE – NAUJOS DETALĖS: VIENOS TĖVAS RADO UŽUOMINĄ

Pareigūnai ir artimieji vis dar ieško iš namų Kaune išėjusių ir dingusių dviejų nepilnamečių, tačiau kol kas siūlo galo užčiuopti, deja, nepavyksta.

Manoma, kad kaunietės klasiokės Gustė ir Enrika spalio 25-osios dienos popietę dingo kartu, nors išėjo ir ne iš tų pačių namų. 

Antradienį su portalo kauno.diena.lt žurnalistais kalbėjęs dingusios keturiolikmetės Gustės tėtis Tomas užsiminė turįs informacijos, kad panašios išvaizdos paauglės kaip nuotraukose, kurios pradėjo plisti socialiniame tinkle „Facebook“, spalio 25-osios vakarą buvo pastebėtos Lapių miestelyje. Deja, tai nepasitvirtino.

„Laukiame įrašų iš „Megos“, nes lyg „Megoje“ antradienį buvo, pirko rūbus, bet šimtu procentų niekas neaišku. Jokios naujos patvirtintos informacijos šiuo metu nėra“, – tarstelėjo pašnekovas.

Gustės mama gyvena užsienyje, todėl pamaniau, kad slapta jos susirado viena kitą ir iš to gimė ta mintis apie užsienį. Deja...

Kaip jau skelbta portale anksčiau, išeidama iš namų Vilijampolėje Gustė pasiėmė savo seną telefoną, kelis daiktus, rūbų bei šiek tiek pinigų iš taupyklės. O klasiokams juodvi su Enrika esą prasitarė apie planą išvykti į užsienį.

„Vakar (trečiadienį – aut. past.) nebežinojome, ką daryti, tai tiesiog sėdėjome namuose ir traukėme visus popieriukus iš visur. Radome mokyklinį atlasą, iš kurio iškirptas gabalas, apimantis dalį Europos. Tai – smulkmena, bet ieškome visko, kas gali užvesti ant kelio. Po dukros dingimo aš suradau net Gustės biologinę motiną, su kuria nekontaktavau. Ji irgi, pasirodo, nuo pirmadienio viską žino ir ieško. Pradėjome bendrauti. Buvau įsitikinęs, kad Gustės mama gyvena užsienyje, todėl pamaniau, kad slapta jos susirado viena kitą ir iš to gimė ta mintis apie užsienį. Deja...“ – atviravo Tomas.

Gustė. / Socialinio tinklo „Facebook“ nuotr.

Primename, kad išeidama iš namų Vilijampolėje 170 cm ūgio, smulkaus sudėjimo Gustė vilkėjo juodą plono audinio striukę be gobtuvo, juodus džinsus, avėjo zomšinius chaki spalvos kerzus, o su savimi pasiėmė spalvotą (mėlynos, žalsvos, elektrinės ir baklažano spalvų) 1993-ųjų stiliaus sportinį kostiumą, kurio niekada anksčiau nedėvėdavo.

Enrika Račaitė. / Kauno apskrities VPK. nuotr.

Kauno apskrities pareigūnai išplatino informaciją ir apie dingusią paauglės klasiokę Enriką Račaitę, gimusią 2007-aisiais. Kaip pranešama, nepilnametė spalio 25 d. išėjo iš namų Kaune, Anykščių g., ir iki šiol negrįžo.

Dingusioji yra apie 167 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, šviesių, siekiančių pečius plaukų, mėlynų akių. Išėjo apsirengusi rožinės spalvos paltu, mėlynais džinsais, avėjo juodus batus.

Asmenis, žinančius nepilnametės buvimo vietą, ją mačiusius ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, pareigūnai prašo kreiptis į Kauno apskr. VPK Žaliakalnio policijos komisariatą telefonu 8 700 64935, rašyti el. paštu justina.danilaite@policija.lt arba skambinti skubios pagalbos telefonu 112.

Socialiniame tinkle „Facebook“, kur dalijamasi informacija apie dingusias nepilnametes, nurodomas ir Gustės tėčio Tomo tel. nr. +370 60733445.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

R

Jau atsirado

Aplinka

Gyveno su pamote, bute įtaisytos stebėjimo kameros....

Viltisnė

Sudėtingas fantazijų pasaulis galvelėse,ir viskas iš internetinių nesąmonių be realybės supratimo,o nusikaltėliam geras kąsnelis.Tikėkimės viskas bus gerai.Stiprybės artimiesiems.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS