Užfiksavo šiurpą keliantį pėsčiųjų elgesį gatvėje: tokių net negaila | kl.lt

UŽFIKSAVO ŠIURPĄ KELIANTĮ PĖSČIŲJŲ ELGESĮ GATVĖJE: TOKIŲ NET NEGAILA

  • 9

Kaune, Savanorių prospekte, užfiksuoti Kelių eismo taisykles (KET) pažeidžiantys pėstieji. Jie kirto perėją nepaisydami draudžiamo šviesoforo signalo ir skriejančių automobilių, taip rizikuodami savo gyvybe.

Tokiu šiurpą keliančiu vaizdu pirmadienį pasidalyta socialiniame tinkle „Facebook“ esančioje grupėje „Reidas TV“.

Vaizdo registratoriumi fiksuotoje medžiagoje matyti, kad judrioje Savanorių prospekto vietoje esančioje pėsčiųjų perėjoje užsidegus raudonam šviesoforo signalui keli drąsuoliai ją kerta kone prašokdami pravažiuojančius automobilius.

„Kėgliu gimęs, kitkuo netapsi“, – socialiniame tinkle prie įrašo vaizdžiai rašė autorius.

Širdo ir kai kurie internautai. „Tokių negaila, – natūrali atranka. Gaila vairuotojų, nes tampytis paskui reikia po visokias įstaigas“, – rėžė Tautvydas. Jam antrino ir Gintaras: „Man nė kiek širdies neskaudėtu, jei tokį nuskinčiau. Pats kaltas, kad lindo po ratais“.

Laimė, šį kartą toks elgesys baigėsi laimingai, tačiau fortūna gali nusisukti bet kada ir neatsakingumas kainuoti sužalotą kūną ar net gyvybę.

Administracinių nusižengimų kodekse (ANK) nurodoma, kad važiuojamosios kelio dalies perėjimas arba ėjimas ja ten, kur draudžiama, dviračius vairuojančių asmenų, pėsčiųjų, vadeliotojų ir kitų asmenų, kurie naudojasi keliais, nepaklusimas eismo reguliavimo signalams, kelio ženklų, ženklinimo reikalavimų, eismo tvarkos automagistralėse nesilaikymas, KET pėstiesiems, dviračių vairuotojams ir vadeliotojams nustatytų elgesio tamsiuoju paros metu arba esant blogam matomumui reikalavimų nesilaikymas užtraukia baudą nuo 20 iki 40 eurų.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Taip

Ne naujieną, visose rajonuose tokių pilną, ne patys saugosi save o juos kažkas turi saugoti.Nebūtų tokių isgamu kurie nesupranta ,kad reikia saugotis ,nes vairuotojas ne iš blogos valios gali sužeisti, partrenkta .Negalima staigiai pulti eiti i kitą pusę,nes vairuotojas gali nesuspeti sustabdyti mašinos. Faktiškai protingas žino kaip save saugoti.

Anonimas

pijokėlių ir nusikaltėlių rajonas

pestysis

kiek assylu nepraleidzia per perejas ir isviso duskyt savo masinose su kaukem organu donorai bmw
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS