Klaipėdoje laikas bėgo Laisvės keliu | kl.lt

KLAIPĖDOJE LAIKAS BĖGO LAISVĖS KELIU

Laikrodžių muziejuje Lietuvos laisvės jubiliejus Kovo 11-osios išvakarėse paminėtas ypatingai. Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijos studentai muziejaus lankytojus pakvietė į teatrališką-muzikinę kelionę laiku, nuo šiandien – į 1990-ųjų pavasarį, kai Lietuvos žmones pasiekė žinia apie mūsų šalyje atkurtą Nepriklausomybę.

Simboliškai, elegantiškai ir jautriai parengtoje muzikinėje programoje S.Šimkaus konservatorijos studentai tarsi atsuko laiką atgal – nuo šiandien iki tos lemiamos akimirkos, kai Lietuvos Atkuriamajame Seime buvo perskaitytas Nepriklausomybės Aktas, skelbiantis, kad Lietuvos valstybė nuo šiol vėl yra laisva ir nepriklausoma.

Renginio gidai kvietė žiūrovus iš vienos muziejaus salės į kitą, vardijo svarbiausius šalies pasiekimus per visus 30 metų – nuo didžiausių laimėjimų iki skaudžių praradimų ir netekčių.

Nenuspalvintas ir nepagražintas laisvos Lietuvos kelias, atspindėtas jaunųjų klaipėdiečių parengtame mini spektaklyje sujaudino žiūrovus, kurie kitaip, nei įprastai šįkart paminėjo Lietuvos nepriklausomybės dieną.

Renginio iniciatorius, Lietuvos piliečių sąjungos pirmininkas Dionyzas Varkalis, padėkojo visiems, ir kukliai pridūrė, jog yra tas, kuris pats dalyvavo visuose tuose įvykiuose, kuriuos matėme dokumentiniuose kadruose.

GALERIJA

  • Klaipėdoje laikas bėgo Laisvės keliu
  • Klaipėdoje laikas bėgo Laisvės keliu
  • Klaipėdoje laikas bėgo Laisvės keliu
  • Klaipėdoje laikas bėgo Laisvės keliu
Organizatorių nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS