Gyvenimą kartina kaimynai: nuo triukšmautojų iki apsileidėlių | kl.lt

GYVENIMĄ KARTINA KAIMYNAI: NUO TRIUKŠMAUTOJŲ IKI APSILEIDĖLIŲ

Į neviltį puolę klaipėdiečiai prašo Klaipėdos savivaldybės kontrolierių išvaduoti juos iš triukšmautojų ir apsileidėlių kaimynystės.

Taikos prospekte, daugiabučiame name, gyvenantys klaipėdiečiai skundėsi nevalyvu kaimynu.

Esą iš jo buto sklinda nepakeliama smarvė, gausu šiukšlių, butas tapo užkrato židiniu, dėl kurio žmonės patiria finansinę žalą.

Rugpjūčio pabaigoje pranešimą gavę Viešosios tvarkos skyriaus specialistai įspėjo apsileidusį vyrą susitvarkyti, informacija taip pat perduota Klaipėdos miesto socialinės paramos centrui.

Ketvirtadienio vakarą į klaipėdiečio duris pasibeldus pareigūnams, butas jau buvo iškuoptas.

Kaip pasakojo Klaipėdos savivaldybės Kontrolės ir prevencijos poskyrio vedėjas Saulius Valiulis, kad konfliktinė situacija nesikartotų, pusamžį vyrą akyliau stebės Socialinės paramos centro darbuotojai.

Kitas skundas gautas dėl Ryšininkų gatvėje gyvenančios senyvo amžiaus moters, kuri esą savo veiksmais trikdo kaimynų ramybę, dieną ir naktį kelia triukšmą garsiai kalbėdama, kietu daiktu trankydama grindis, radiatorius, duris.

Teigiama, kad moteris neadekvačiai elgiasi jau porą metų.

Senolė yra žinoma Socialinės paramos centro darbuotojams, tačiau ketvirtadienį atsakingų tarnybų atstovų į namus neįsileido.

Pasak S.Valiulio, buvo susisiekta su jos artimaisiais, kurie galbūt apramins moteriškę.

Vis dar aktuali problema išlieka benamiai.

Žmonės kontrolierius informavo apie Minijos gatvėje, šalia vieno prekybos centro, dvivietėje palapinėje apsigyvenusius du varguolius.

Senamiesčio gyventojai taip pat pranešė apie šią vasarą Karlskronos aikštę okupavusius benamius.

Du vyrai iš konteinerių tempia maistą, aikštėje palieka atliekas, čia pat ir tuštinasi, ir miega.

Senamiestyje, klaipėdiečių pamėgtoje aikštėje penktadienį apsilankę Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai sudrausmino vyrus, pasiūlė jiems eiti į Klaipėdos nakvynės namus.

Vienas bėdžių užsiminė apie planus važiuoti pas sesę į Vokietiją.

Penktadienio vakarą Klaipėdos savivaldybės specialistai vėl dirbs kartu su policijos pareigūnais ir lankysis karštuose taškuose.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

Irmantė

Tai jai socialus tai jau nebe žmonės irgi žmonės kam taip šnekėt pabukit ju vėtoje pažiurėsim jum patiks kai jus apkalbės kiti .

RYŠININKAI

Kiek žinome oficialios tutarties nėra, mokesčiai nemokami, Tikra savininkė kanadoj, ar dar kur. Tvarkosi giminės,

Gyventojai

Prašome Savivaldybės atstovus apsilankyti Debreceno 47- 79 bute ir išsiaikinti, kas naktimis vyksta šiame bute? Naktimis keliamas triukšmas, trankydamos grindys, net laipiojama balkonais...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS