Išaiškino, kas užteršė Liepų gatvę | kl.lt

IŠAIŠKINO, KAS UŽTERŠĖ LIEPŲ GATVĘ

Praėjusią savaitę klaipėdiečiams užfiksavus Liepų ir Šiaurės gatvių sankryžoje pažertas šiukšles, Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius išaiškino gatvės šiukšlintoją.

Paaiškėjo, jog reklaminius lipdukus su užrašais "natūralūs migdolai" pametė šiais produktais prekiavusi įmonė.

"Viešosios tvarkos skyrius, gavęs miestiečių pranešimą apie šiukšles Šiaurės prospekte, nustatė asmenį, vykdžiusį veiklą, kurios metu buvo primėtyta šiukšlių Šiaurės prospekte. Šiam asmeniui taikytos administracinio poveikio priemonės", – patvirtino Viešosios tvarkos skyriaus Kontrolės ir prevencijos poskyrio vyriausiasis specialistas Linas Lapinskas.

Po gatvę besiplaikstančias šiukšles miestiečiai užfiksavo kovo 6-ąją.

Kovo 7-osios rytą reklaminius migdolų lipdukus teko rinkti įmonės "Klaipėdos želdiniai" darbuotojams. Darbininkai visą valandą pakelėje rankiojo popierėlius.

Paaiškėjo, jog įmonės, kuri prekiauja maisto produktais, darbuotojai "pasėjo" šiuos lipdukus neva per žioplumą.

Iškviesta pasiaiškinti į savivaldybę įmonės vadovė apgailestavo dėl incidento ir aiškino, jog bevežant lipdukus iš automobilio neva išpustė vėjas.

Viešosios tvarkos sergėtojai surašė pažeidimų protokolą, bet, kadangi įmonės vadovė nebuvo anksčiau bausta, jai teskirtas įspėjimas.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

zenonas išpriekulis

Bet įsivaizduokit kiek reikėjo sąmojo, kad nustatyti šiukšlintoją. Štai kur esmių esmė. Už šiukšlinimą galėjo ir nebausti, bet už jų surinkimą ir t.t. tikrai privalėjo užsimokėti.

Ert

Geras komentaras ir šlamštinas straipsnelis iš neįgalaus verkšlentojo pozicijų.

LKL

Rašliava apie nieką,čia ir paskutiniam debilui aišku kad lipdukus galėjo pamesti įmonė kuri juos naudoja. Asta jeigu nori kad tavo straipsnis būtų įdomus skaitytojui,tai rašyk konkrečiai kas prišiukšlino,kokia įmonė,o tai rašai''paaiškėjo kokia įmonė prišiukšlino'' o konkretumo jokio,tai ir išeina kad straipsnis apie nieką,o jeigu apie nieką,tai kam iš vis rašyti.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS