Įspėja klaipėdiečius: greičio matuokliui – kita vieta | kl.lt

ĮSPĖJA KLAIPĖDIEČIUS: GREIČIO MATUOKLIUI – KITA VIETA

Klaipėdiečių vairuojamų automobilių greitį jau fiksuoja greičio matuoklis, kuris buvo sumontuotas ant Mokyklos gatvės tilto. Tokį sprendimą paskatino neseniai įvykęs eismo įvykis, kurio metu ant tilto buvo sudaužyti trys automobiliai.

Šis įrenginys ilgą laiką veikė Taikos prospekte, kur vairuotojai mėgdavo viršyti greitį.

Šiame kelio ruože nuo rudens galioja nebe 70, o 50 km/val. greitis.

Šiuo metu rangovai tvarko ir P.Lideikio gatvėje esančią išmaniąją švieslentę, kuri vairuotojams pateikia informaciją apie kelio būklę ir oro sąlygas.

"Prieš žiemą prireikė profilaktinės įrenginio patikros. Kiek žinau, darbai jau baigiami. Išmanioji švieslentė perspės vairuotojus apie tai, kokia yra kelio būklė, ar kelias nėra apledijęs. Vairuotojas žinos, koks yra padangų sukibimas su kelio paviršiumi", – aiškino Klaipėdos savivaldybės Transporto skyriaus vedėjas Rimantas Mockus.

Pažymėtina, kad P.Lideikio gatvėje leidžiamas maksimalus greitis priklauso nuo oro sąlygų.

"Ką rodo, taip ir važiuojame. Jei slidu ir švieslentė nurodo, kad kelio danga yra apledijusi, važiuojame tokiu greičiu, koks nurodomas tuo metu ekrane. Puikiu oru ten leistinas greitis yra 70 km/val.", – priminė R.Mockus.

Rašyti komentarą
Komentarai (21)

Nesąmonė

Nesąmonė tas ribojimas iki 50 ten. Ir 70 per mažai normaliam keliui. Nebent aišku tikslas pasirinkti grašiukų, tada taip, logiška.

Mi

Uzmes padanga pripilta benzino ir sudegs 20000euru!

X 30

Pasauliui deklaruojame, kad mylime laisvę, o elgiamės kardinaliai priešingai: statome greičio matuoklius, tuo apribodami žmonių laisves...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS