Kariškių kolonai kelią pastojo civiliai | kl.lt

KARIŠKIŲ KOLONAI KELIĄ PASTOJO CIVILIAI

Iš Klaipėdos uosto į Joniškio rajoną antradienį miesto gatvėmis judėjusi kariškių kolona vos nepateko į eismo įvykį. Du civilių vairuojami automobiliai, sukeldami avarinę situaciją, nėrė skersai karinės technikos kolonos.

Incidentas nutiko Taikos prospekto ir Smiltelės gatvių itin judrioje sankryžoje.

Iš Klaipėdos uosto judėjo 30-ies automobilių kolona, kurią lydėjo Karo policijos automobiliai su švyturėliais.

Kariškiai, pasiekę sankryžą, perspėjo kitus eismo dalyvius apie koloną, per garsiakalbius buvo paprašyta ją praleisti.

Beje, specialiųjų tarnybų technikai, judančiai gatvėmis su įjungtais šviesos signalais, privalu duoti kelią.

"Labai nustebau, kai, užsidegus žaliam šviesoforo signalui, skersai sankryžos pasileido taksi automobilis. Buvo aiškiai pasakyta: nejudėti, praleisti kariškius. Taksi sustojo, veikiausiai, praleisti pėsčiųjų, į tą tarpą paskui taksi įlindo dar vienas idiotas. Lengvasis automobilis atsidūrė kaip tik ties kolonos judėjimo centru. Kariškiai signalizavo vairuotojui, tačiau šis negalėjo nieko padaryti, jam nebuvo kur dingti. Gerai, kad sunkiasvorę techniką pavyko pristabdyti, nes, sakyčiau, jie lėkė per sankryžą gana smarkiai", – įspūdžiais dalijosi įvykio liudininkė.

Paaiškėjo, jog antradienį uostamiesčio gatvėmis kariškiai judėjo du kartus.

Vienu metu buvo organizuota palyda pervežti šovinius, antruoju kartu iš uosto išleista technikos kolona.

Karo policijos viešųjų ryšių karininkė Eglė Stankevičiūtė aiškino, jog buvo gauti visi leidimai šarvuočiams judėti per miestą.

"Leidimas gautas 30-iai transporto priemonių judėti maršrutu Klaipėdos jūrų uostas–Kalviai, Joniškio rajonas. Šiuo atveju kolona judėjo pagal nustatytą maršrutą, incidentų nenutiko. Tačiau neretai karinės technikos judėjimas įstringa dėl kitų vairuotojų neatidumo", – patikino karininkė.

Pranešama, kad nuo sausio 19 d. iki sausio 28 d. Klaipėdos miesto gatvėmis važiuos karinės technikos kolonos. Jos vyks iki Centrinio Klaipėdos terminalo.

Didžiagabaritėmis ir sunkiasvorėmis transporto priemonėmis pagal patvirtintą maršrutą leista važiuoti Nemuno, Kalnupės, Minijos gatvėmis.

Toliau leidžiama sukti arba į Baltijos prospektą, arba į Jūrininkų prospektą ir judėti automagistralės arba Rimkų kelio link.

Rašyti komentarą
Komentarai (30)

Kaunietis

Tie lopai turi sedeti miske ir ten zaisti savo kara

to ALGIS

Įdomu, kur kariauja civiliokai, kai sėda į savo mašinas - taško kitas transporto priemones, pėsčiuosius perėjose......nesidomėjai, kas per vojakos-civiliokai?

ALGIS

O tai karo metas , kad kariškiams negalioja eismo taisyklės , tokie ir po tarnybos , įsėdę į savus automobilius , iš įpratimo , važiuoja kaip su tankais
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS