Kelininkai imsis įvažų į stoteles | kl.lt

KELININKAI IMSIS ĮVAŽŲ Į STOTELES

Dar rudenį paruoštos atnaujinti įvažos į miesto autobusų stoteles šią savaitę turėtų sulaukti darbininkų. Kelininkai tikisi išasfaltuoti šias įvažas iki pirmosios vasaros dienos.

Praėjusiais metais kelios dešimtys įvažų į uostamiesčio stoteles buvo išgremžtos ir paruoštos tolesniems darbams.

Klaipėdiečiai vis laukė, kada į jas galės įsukti autobusai, bet tokia galimybė atsirado tik šį pavasarį pakankamai atšilus, kai įmonės ėmėsi gaminti asfalto dangai būtinas medžiagas.

Pagaliau tas laikas atėjo. Kaip patikino Klaipėdos savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vadovas Valdas Švedas, jau šios savaitės pradžioje rangovų, bendrovės "Warff", darbininkai pradės darbus.

"Tai ne per vieną dieną padaromi darbai, įvažos bus asfaltuojamos trimis sluoksniais, todėl per kelias dienas jų pabaigti neįmanoma. Kadangi kol kas problemų su šia bendrove neturėjome, tikimės, kad per gegužės mėnesį ji baigs darbus", – vylėsi V.Švedas.

Tada autobusams nebeteks sustoti gatvės pakraštyje ir trukdyti važiuojantiesiems pirmąja eismo juosta.

Rašyti komentarą
Komentarai (13)

Tika

viskas neorganizuotai vyksta, nes konkursai per vėlai organizuojami. Konkursai turi būti organizuojami sausio vasarį mėnesiais, kad jau balandžio mėn. visi pradėtų dirbti. O dabar konkursai kokį rugsėjo mėn., sutartį padaro iki kitų mėtų gegužės mėn. ir kas gaunasi? Kad vos spėji pradėti darbus ir jau nepalankūs orai, po to žiemos periodais nedirbama, nes to neleidžia gamtos sąlygos. Todėl ir ką spėja padaryti tą spėja, ir po to laukia kitų metų. O konkursų skelbti anksti, nes neturi pasitvirtinusi biudžetų, o negali pasitvirtinti, nes nežino kiek Vilnius skirs pinigų, ot ir užburtas ratas.

Xxx

Jūs tvarkykit greičiau visą Klaipėdą, visur viskas išrausta, ištaškyta, tobulas vaizdas miesto svečiams, kamščiai irgi neblogas dalykas. Baisu.

Titui

Tai tame ir esmė, kad daro ne taip, kaip reikia.. Kokia nauda išrausus viską palikti laukti kol asfaltą gamins? Tai nerausk, palauk.. Bet neee, būtina išraus ir paliks
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS