Klaipėdiečiai pašiurpę: kelyje į pradinę mokyklą mėtosi švirkštai | kl.lt

KLAIPĖDIEČIAI PAŠIURPĘ: KELYJE Į PRADINĘ MOKYKLĄ MĖTOSI ŠVIRKŠTAI

Mokyklinukų tėvai kraupsta – kelias į „Gilijos“ pradinę mokyklą nusėtas narkomanų išmėtytais švirkštais. Klaipėdiečiai miesto valdžiai siūlo įrengti specialius konteinerius, kad priklausomybių kamuojamų žmonių paliekami švirkštai nešiurpintų vaikų.

„Problema labai rimta, nebegalime kentėti, baisu. Prie „Gilijos“ pradinės mokyklos tvoros, Užimtumo tarnybos, taip pat ant žolės prie Žvejų rūmų narkomanai nuolat išmeta švirkštus. Nuotraukoje matyti, kaip maži vaikučiai vaikšto, o šalia mėtosi švirkštai. Tai nėra vienintelis atvejis, tai nutinka nuolat. Šie švirkštai ten guli jau nuo lapkričio“, – savivaldybei skundėsi viena mama.

Klaipėdietė stebėjosi, kad nuo narkotikų priklausantys asmenys renkasi šią vietą.

„Nežinau, kodėl jie mėgsta būtent čia išmesti švirkštus. Šalia yra „Gilijos“ pradinė mokykla, Vydūno gimnazija, lopšeliai-darželiai „Puriena“ ir „Bangelė“. Gal galima įrengti švirkštų konteinerius, kur šie demokratijos vaikai – narkomanai galėtų juos išmesti?“ – siūlė gyventoja.

Klaipėdiečiai analogišką situaciją pastebi ir Žardės mikrorajono kiemuose.

„Neduok Dieve, veikiausiai ten – jų taškas“, – šiurpo klaipėdietė.

Prieš kelias dienas savivaldybė sulaukė skundo dėl šio rajono šiukšliadėžių. Gyventojai siuntė nuotraukas, kuriose buvo matyti, kad prie suoliukų esančios šiukšliadėžės buvo perpildytos, o atliekos plaikstėsi po veją.

Klaipėdos savivaldybės Kontrolės ir prevencijos poskyrio vedėjas Linas Lapinskas tikino, kad raštu bus kreiptasi į policiją, jog šiame rajone būtų skirta daugiau patrulių.

„Prašysime pareigūnų dažniau patruliuoti šioje vietoje. Narkotines medžiagas vartojančių asmenų kontrole gali užsiimti tik policija. Mes tokių galių neturime. Tačiau suprantu, kad gyventojams situacija bado akis. Galbūt netoliese šiame rajone yra gyvenančių priklausomų asmenų“, – kalbėjo L.Lapinskas.

Specialistas svarstė, ar mintis pastatyti specialius konteinerius panaudotiems švirkštams būtų gera.

„Aš tuo abejočiau. Nebent paprastų šiukšlinių galėtų būti daugiau. Jei atsirastų konteinerių vos ne su užrašu, kad jie skirti panaudotiems švirkštams, tai leistų suprasti, kad mes toleruojame tokius dalykus? Nežinau, ar tai gera mintis. Tačiau tai – tik svarstymas“, – sakė specialistas.

GALERIJA

  • Klaipėdiečiai pašiurpę: kelyje į pradinę mokyklą mėtosi švirkštai
  • Klaipėdiečiai pašiurpę: kelyje į pradinę mokyklą mėtosi švirkštai
  • Klaipėdiečiai pašiurpę: kelyje į pradinę mokyklą mėtosi švirkštai
Skaitytojo nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (17)

To žinoma

Smagu,kad atsiranda protingai mąstančių tarp idiotų.Rasit švirkštą-kalta laisvės partija,bonką-veryga,prezervatyvą-gražulis

Gimes SSRS

Tai ko dabar skundžiates? Norejote buti laisvi ir atsikratyti socializmo. Štai ir turite dabar sekso ir narkotikus su rokenrolu.

Dažnai prasideda

ir nuo heroino su amfetaminu
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS