Į ligoninę išvežti keltu iš Švedijos keliavę žmonės | kl.lt

Į LIGONINĘ IŠVEŽTI KELTU IŠ ŠVEDIJOS KELIAVĘ ŽMONĖS

Sekmadienį į Klaipėdos universitetinę ligoninę iš kelto, atplaukusio iš Švedijos, buvo gabenami karščiuojantys keleiviai.

Pirminiais duomenimis, medikai buvo gavę informaciją apie 20 besiskundžiančių žmonių, vėliau tikslinta, jog į ligoninę atvyks iki dešimties pacientų.

„Laukiame atvykstančių, ruošiame papildomas palatas. Pirminė informacija – atvyksta iki dešimties žmonių“, – kalbėjo Klaipėdos universitetinės ligoninės vadovas Vinsas Janušonis.

Ligoninės personalas po tokios žinios ėmėsi ketvirtojo skyriaus pertvarkymui. Skubiai buvo atlaisvinamos palatos, gabenami reikalinga įranga.

Pirminiais duomenimis, apie ypatingai sunkias pacientų būkles nepranešama. Nepatvirtinta, jog tarp keleivių galėtų būti mažamečių vaikų.

Tikinama, jog tai daugiausiai Lietuvos piliečiai, nusprendę sugrįžti į šalį jūrų keliu.

Keleiviai atvyko keltu „Patria Seaways“.

Kompanijos DFDS atstovas Vaidas Klumbys patikslino, jog medikų pagalbos prireikė į šalį iš Švedijos ir Norvegijos grįžtantiems pacientams.

„Iš tiesų, besiskundžiančių temperatūra buvo ir daugiau. Tačiau kai kuriems ji buvo pakilusi iki ribinių verčių – apie 37 laipsnius. Temperatūra buvo matuojama antrą kartą, kad būtų įsitikinta, jog tikrai verta vykti į ligoninę. Paaiškėjo, jog sprendimas priimtas vežti devynis pacientus“, – tikino V. Klumbys.

Kelto personalas dezinfekuoja ne tik devynių keleivių kajutes, bet ir tų, kurie skundėsi lengvais negalavimais.

Vėliau pranešta, kad iš kelto, sekmadienį į Klaipėdą atvykusio iš Švedijos, į ligoninę pristatyti devyni karščiuojantys asmenys, iš Vokietijos atplaukusiame kelte visi buvo sveiki, sako bendrovės atstovas.

„Jokių karščiuojančių nebuvo: 318 iš viso žmonių išlaipinta, pamatuota temperatūra visiems 318 žmonių, nė vienas nebuvo su temperatūra, visi sveiki, visi išleisti namo“, – BNS sakė V. Klumbys.

Anksčiau skelbta, kad iš kelto, anksčiau šeštadienį atvykusio iš Švedijos, į ligoninę pristatyti devyni lietuviai, o dar šešių laukta atvykstant vėliau, bet V. Klumbys teigė negalintis šios informacijos patvirtinti.

„Pirmą valandą visi devyni žmonės buvo išvežti, kurie su temperatūra, į ligoninę. Ir laivas buvo pradėtas dezinfekuoti. Tą informaciją, kad dar kažkokie šeši važiuoja iš laivo, mes gavome apie pusę keturių, kai laivo, greičiausiai, jau net buvo baigta dezinfekcija“, – sakė jis.

Pasak V. Klumbio, neatmetama galimybė, jog dalis asmenų į ligoninę galėjo atvykti ir vėliau, pavyzdžiui, iš namų.

Rašyti komentarą
Komentarai (36)

Rita

Mieli seimunai! Kokias algas gaunate,ar jums negeda,ar jus negalit susitelkt ir padet ,tiem kuriems dab reikalinga parama,ligoninem,! Ar tik mes is varganu algu tai galim daryt! Kur jusu supratimas ir sazine! Net ir tokiu sunkiu metu ziurit tik savo kisenes

jonas

Valstybei butu pigiau buve uzdaryt visus gryztancius is uzsienio privertsinai 14 dienu ,jei nepasireiskia liga isleisti,nei dabar uzkrestus gydyti.Juk tokiu samoningu kurie patys karantinuotusi yra mazai...Reikejo valdziai is kart galvot...

Lina

Galo nesimato viruso pltimui ir tik dėka mūsų valdžios ji vis kviečia visus grįžti bet kad jie sergantis ir gali užkrėsti mus kažkodėl jie ramus tik vis prašo aukoti nes trūksta įrangos o ji brangi kažkodėl Seimo vyrai to negirdi jie niekada niekam neaukoja gėda
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS