Iš Klaipėdos zoologijos sodo paimta dar 100 netinkamai laikytų gyvūnų | kl.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Iš Klaipėdos zoologijos sodo paimta dar 100 netinkamai laikytų gyvūnų

16 2025-08-08 13:15 klaipeda.diena.lt inf.

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
kątik

per Liet.rytą rodė, kaip kažkas iš žmonių girdo mešką iš bambalio su mineraliniu. Ten VISAI NUKVAKO, kad net vandens neturi gyvūnai?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
0
Liet.

Žmonės visai suižulejo,nuprotejo,ciniškumas užgožė viską,nu ką gali dar pasakyti amen tuoj
1
0
siaips

Po gamtos sergėtoju šou nori nenori paskaitai kuo gyvuoja LSMU be gydytoju parengimo ir suvedi paraleles tarp Klaipėdos zoologijos sodo ir LSMU Gyvūnų auginimo technologijų bei Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų veiklos. Atsiranda dvi prielaidos, Klaipėdos zoologijos soda naikina nes jis konkurentas Kauno zoo ir antra, LSMU gyvūnėliai reikalingi tyrinėjimams nes tyrinėjimai neša pinigus iš valstybės. O is kur gausi tuos gyvūnus? Visi greičiausia špygą parodo. O dar prisiminus straipsni kad Kauno zoo ieško šeimininku kurie savo gyvūnėlius gali atiduotu jiems nes reikalingi zoo gyvūnams kaip maistas, Brr pasidaro nuo tokios Kauno zoo viešos reklamos. O šiaip smalsu lai žiniasklaida parodo ta LSMU viešbuti su jo apartamentais gyvūnėliams ir kaip jie ten dabar globoja tuos areštuotus gyvūnus. O kada pamatai aplinkos apsaugos darbuotoja su kartimi narve ir dar moterį, šiandienoje moterys yra pagrindines saukiančios GELBEK, tad lengvai susidėlioja mintis, va kur tikri gyvūnų mylėtojai
0
-2
parodyk-

KUR ta reklama????????????
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Uždarykit

Jūs tą konclagerį pagaliau, kiek galima
2
-1
klp

paimčiau begemotą į savo vieno kambario butą
5
0
svarbu-

kad turėtum vonią ir bus net 2 begemotai :) :) :)
4
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

opa

eikit eikit jūs gyvūnų "mylėtojai". visai protelis susisuko- eikite genitalijas aikštėje prisikalkite prie grindinio protestuodami prieš vištų žudymą - tai gi visiškas gyvūnų genocidas, vištų nužudo net 77 milijardus/metus
5
-4
Liūdna

Viščiukams neduoda pagyvent ...
0
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

opai-

ar nebijai, kad atvyks policajai ir nušaus tave???? Trink komentarą ir skubiai.
1
-3

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

psichiniams

vieta psichiatrinėje, bet NE internete.
2
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

VA

Vagys!!!!
3
-2
tu

čia apie apie ką?? Save??? Nebūtina tai visiems pranešti. O tai prisistatys policininkai :)
3
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Tikri

Gyvūnų mylėtojai (ne turfėtojai, tai skirtingos sąvokos) pasirašykite ir palatinkite Peticiją, Google įrašę: ,,Griežtinti bausmes už žiuaurų elgėsį su gyvūnais-2''. Jei neišmes, parašykit dar žodį ,,Peticija''. Į el.paštą ateis pranešimas, ant kuriuo nuorodos reikės paspausti- ,,Pasirašyti'', ar ,,Patvirtinti parašą''. AČIŪ VISIEMS neabejingiems !!!!!!
1
-4
mh

O ta peticija kartais ne feminisčių šou dalis?
0
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Paimti

VISUS gyvūnus, su buldozeriu NUGRIAUTI visus ten esamus pastatus. VISKAS. Gana kankinti gyvūnus. O legeckui- bylą pagal BK 310str.
4
-7