Lietuvos policijos mokyklai – mėnuo susinaikinimui | kl.lt

LIETUVOS POLICIJOS MOKYKLAI – MĖNUO SUSINAIKINIMUI

Lietuvos policijos mokykla Klaipėdoje po 24 metų veiklos skaičiuoja paskutines savaites. Iki rugpjūčio pabaigos iš patalpų turi būti išgabentas visas likęs inventorius. Buvę šios mokyklos dėstytojai ieško naujo darbo, o policijos kursantai nuo šiol mokysis Kauno rajono Mastaičių kaime.

Dar prieš trejetą metų, kai tik pasigirdo planai Policijos mokyklą iškelti iš Klaipėdos, uostamiesčio valdžia šį sumanymą vertino neigiamai ir tvirtino, kad bus padaryta daugiau žalos, nei pasiekta naudos, – bus prarasta puikiai veikianti mokymo įstaiga, turinti stiprią bazę.

Šie žodžiai išgirsti nebuvo.

Lietuvos policijos mokyklos padalinio Klaipėdoje neliko, o iš patalpų Jaunystės g. 7 išsikelti reikėtų iki rugpjūčio 29 d.

"Vėl tas Kaunas, na, kaip nenusikeikti? Mokyklą ten perkėlė, žinote, nervai nelaiko. Štai, kaip taupomi valstybės pinigai, – Klaipėdoje stovės dar vienas vaiduoklis. Generalinis komisaras net neatvažiavo pasižiūrėti, kaip čia viskas atrodo ir kas viską išdraskė. Neliko šaudyklos, taktikos poligono su kameromis, nori net vartus išsipjauti. O Kaune neturima net kur ginklų laikyti", – piktinosi viešumo nepanoręs Klaipėdos policijos pareigūnas.

Dabartinis Policijos mokyklos vadovas Dainius Smatavičius kol kas dar kasdien eina į darbą Jaunystės g. 7, ir paklaustas apie mokyklos perspektyvas prasitarė, kad ši įstaiga iškeliama į Kauną.

"Finalas bus rugpjūčio 29 d. Buvę šios mokyklos dėstytojai be darbo neliks, jiems padės surasti kitą darbą. Pats su šia mokykla daugiau jokio ryšio neturėsiu. Visi žmonės turi planų ir aš taip pat", – per daug neatviravo D.Smatavičius.

Pasak pašnekovo, dalis buvusio Policijos mokyklos turto išvežta į Mastaičius, dalis – į Klaipėdos teritorinius komisariatus. Mokykloje dirbo apie 30 darbuotojų.

Klaipėdos policijos mokykla Vidaus reikalų ministerijos įsakymu buvo įsteigta 1992 m. liepos 2 d.

Po šešerių metų jai suteiktas Klaipėdos aukštesniosios policijos mokyklos statusas, o dar po 18 metų ji likviduota.

Rašyti komentarą
Komentarai (15)

dadu

as asmeniskai norejau stoti i klaipedos filiala o ne i kauno..kodel jie iskelia kodel nesuteikia zmonems rinktis tarp kauno ar klaipedos!!!!ne visi gali tiesiog paimt ir isvaziuot i ta supuvusi kaimali kazkoki kaune.!!!!valstybe zlugdo ne tik lietuva bet tuo paciu ir svajones!!!!!!kazkam reikejo pinigus praplaut cia.....ziauru!!!!ka galima padaryti kad tie kas nurase sia istaiga vel padarytu ja veikiancia!!!gal peticijas rasyt as nezinau as norejau stot bet kadangi situacija neleidzia kaune mokintis tai svajones liks tik svajonem!!!

Gintas

Klaipedoje vyko gaminimas pareigunu.Tukiuosi Mastaiciuose vyks ju ruosimas.

fee

Vien pagalvojus,kad iš Klaipėdos į Kauno kaimą.....fuiiiiiiii..... Aptriušusio Kauno, aptriušusio kaimo, aptriušusias patalpas. Ir vėl milijonus investuos,kad nors kiek prilygtu buvusioms sąlygoms.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS