Neringos savivaldybės klerkams – premijos | kl.lt

NERINGOS SAVIVALDYBĖS KLERKAMS – PREMIJOS

Švenčių proga Neringos savivaldybė nusprendė pamaloninti administracijos aparatą. Kiekvienam savivaldybės darbuotojui skirta po 350 eurų premija.

Neringos valdžia skelbia, kad 2017 m. kurorto taryba patvirtino didžiausią leistiną valstybės tarnautojų skaičių – 49. Dar 17 valdininkų savivaldybėje pluša pagal darbo sutartis. Iš viso aparatą sudaro 66 klerkai.

Išeitų, kad vien tik premijoms iš biudžeto teko atseikėti 23,1 tūkst. eurų.

"Skirtos vienkartinės piniginės išmokos Darbo kodekse numatytų švenčių proga – Naujųjų metų ir Kalėdų. Premijos skirtos visiems Neringos savivaldybės administracijos darbuotojams", – tikino Neringos vicemeras Narūnas Lendraitis.

Skirtos vienkartinės piniginės išmokos Darbo kodekse numatytų švenčių proga – Naujųjų metų ir Kalėdų.

Be kalėdinių premijų, Neringoje valdininkai sulaukia ir daugiau paskatinimų – praeitų metų antrame ketvirtyje Neringos savivaldybės administracijoje buvo paskatinti 3 darbuotojai už atliktas vienkartines ypač svarbias užduotis.

Metų pradžioje Neringos savivaldybės administracijoje buvo paskatinti 17 darbuotojų už labai gerą darbą, vienas sulaukė skatinimo už atliktą vienkartinę ypač svarbią užduotį.

2016 m. Neringos savivaldybės administracijoje buvo paskatinti 6 darbuotojai – keturi skatinti asmeninių jubiliejų proga, dar 3 – už labai gerą darbą.

Neringa – ne vienintelė šiemet atseikėjusi biudžeto lėšų valdininkų premijoms. Klaipėdos savivaldybė šiais metais tokiam premijavimui skyrė 65 tūkst. eurų daugiau nei pernai. Tiesa, šioje savivaldybėje dirba kelis kartus daugiau valdininkų – 437 žmonės.

Praėjusių metų Kalėdų proga savivaldybės darbuotojams buvo išmokėta apie 120 tūkst. eurų. Aiškinama, kad kalėdinių premijų išmokėjimas yra numatytas pagal kolektyvinę sutartį.

Atsižvelgiant į šią sutartį, darbuotojams, gaunantiems mažiausius atlyginimus, premijos siekia apie 80 proc. pareiginės algos dydžio, didesnius atlyginimus gaunantiems išmokėtos apie 40 proc. pareiginės algos dydžio premijos.

Atskaičius mokesčius, darbuotojai gavo nuo 187 iki 672 eurų premijas. Vidutinis išmokos į rankas dydis – 442 eurai, pernai ši suma siekė 289 eurus.

Rašyti komentarą
Komentarai (13)

Nu

Nekorektiška lyginti premijas su įskaičiuota sodra šiemet ir be jos pernai. Toks nemenkas žurnalistinės etikos pažeidimas sakyčiau.

jis vogė,

jam buvo gėda, bet jis vistiek vogė

to RK.

Kai įmonės ar įstaigos metų gale iš savo uždirbto pelno premijuoja darbuotojus - valio! Bet kokį pelną uždirbo savo biudžetams Neringos ar Klaipėdos savivaldybės, jei net mokytojų ar darželių auklėtojų dovanoms tėvams tenka rinkliavas organizuoti? Tiesiog siūlau pripažinti - biudžetais, nepriklausomai nuo to, kad jie metų metais skolose skendi, lyg melžiama karvute valdžios vyrai ir moterys savanaudiškai naudojasi. Su pavydu šiuo atveju - nieko bendro. Ne visi gviešiasi svetimo gero, švari sąžinė- brangiau.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS