Pajūryje laukia žiemos sugrįžimas | kl.lt

PAJŪRYJE LAUKIA ŽIEMOS SUGRĮŽIMAS

Šį savaitgalį gamta pasirūpins, kad pajūrio gyventojai liktų namuose. Numatomas šaltas vėjas ir net sniegas. Nauja savaitė stebins žvarba, naktimis spaus smarkokas šaltukas, dienos bus saulėtos, bet vėsios. Artimiausiu metu teks pasaugoti save ne tik nuo koronaviruso, bet ir nuo paprasto peršalimo.

Šiandien bus bene nemaloniausia diena – vėjas veikiausiai sustiprės iki 15 m/s, gali pasnigti. Dieną oro temperatūra kils iki 2–4 šilumos, tačiau piktas šiaurys neleis pajusti šilumos, jutiminė temperatūra bus kur kas žemesnė.

Sekmadienį šiaurys pūs panašiai stipriai kaip ir šeštadienį, kritulių nenumatoma, naktis bus šalta – apie 5 laipsnius žemiau nulio, dieną šilumos bus ne daugiau nei šeštadienį.

Pirmadienį į pajūrį ateis ramesni, saulėti, bet ne ką šiltesni orai. Pirmadienio ir antradienio naktys bus žvarbokos, termometrai rodys iki 5 laipsnių šalčio, todėl prasikalusius augalų daigus vertėtų pridengti plėvele.

Dienomis oras šils iki 5 laipsnių aukščiau nulio.

Trečiadienis vis dar bus šaltokas, naktį termometro stulpelis sustos ties nuliu, dieną jis kils iki 4–6 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį šaltis trauksis į Rusiją, vėjas numatomas nepastovios krypties, silpnas. Pagaliau sulauksime šilumos, termometrai rodys 7–9 laipsnius.

Penktadienis bus dar malonesnis, pietryčių vėjo greitis sieks viso labo 5–10 m/s, kritulių dar nesulauksime, oras šils iki 8–10 laipsnių.

Orų prognozės dar gali keistis, tačiau, panašu, kitas savaitgalis bus dar šiltesnis, oro temperatūra perkops 10 laipsnių šilumos ribą.

Pajusime tikrą pavasarį, su juo galbūt atsiras daugiau optimizmo, kurio šiomis dienomis taip reikia.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Da Luna

nieko nelauk, o vaidenasi iš visu pusiu pasakoriai tik kariauja su tarša su mokėsčiu nauju ivedimo pagal modeli, ir vis didina melo veiksmus, oras šila klimatas kaista ir iš vien melo garsas eina iš visu pusiu, kaita pasaulio blogybė, o iš tikro tik oras palankus yra ne pas mus bet europos šaliu skirstyme, juk mes legendiniai nabagai siurpliai ir oro šalčio gesmininkai, geriausi orai juk lietuvoj lietuviškos vasaros, kitokiu nebuna, ir nelauk, užsirauke juk visas šitas metas pandemija ir corona 19, tupėk ausis nukabines liūdnos vasaros grimasos pačiu ilgiausiu dienu, gražiausiu laikotarpiu, va ko norėti nėra tvarkos nei dangui nei žemei,

SUSIJUSIOS NAUJIENOS