Policijos pajūryje laukia kitokia vasara: daugiau dėmesio skirs paplūdimiams | kl.lt

POLICIJOS PAJŪRYJE LAUKIA KITOKIA VASARA: DAUGIAU DĖMESIO SKIRS PAPLŪDIMIAMS

Ši vasara Lietuvos pajūryje bus kitokia, todėl Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ruošiasi išskirtinėms sąlygoms bei užduotims. Panašu, kad policininkai daugiau dėmesio skirs ir uostamiesčio paplūdimiams.

Šaltas pavasaris eina prie pabaigos ir jau nebėra abejonių, kad vasarą laisvai, kaip buvome įpratę, keliauti nebegalėsime. Karantino įkalinti namuose žmonės galbūt vasarą labiau džiaugsis gavę darbo, o ne atostogų. Kad ir kaip būtų, tikimasi, kad pajūryje besiilsinčiųjų bus daug.

Kita vertus, įprastų ir pamėgtų masinių renginių nenumatoma.

Nepaisant to, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai jau planuoja būsimus darbus.

"Mūsų darbai labai priklausys nuo to, kiek bus atlaisvintas naktinių klubų, barų darbas, ar bus leidžiama naktinė prekyba alkoholiu. Laukiame nemažų iššūkių pliažuose, ypač Palangoje. Kurorto savivaldybės vadovai mato, kad didžioji dalis apgyvendinimo sektoriaus jau užsakyta. Tikėtina, kad turėsime skirti daugiau dėmesio triukšmui privačiose valdose tramdyti, ypač jeigu naktimis neveiks pasilinksminimo įstaigos. Kaip ir kasmet, kurortuose bus darbo kriminalinės žvalgybos pareigūnams. Narkotikų platinimas ir brangių automobilių vagystės bus šių pareigūnų prioritetas", – vardijo numatomus darbus Klaipėdos apskrities policijos viršininkas Alfonsas Motuzas.

Šių metų specifika – policininkams teks susidurti su iš užsienio grįžusiais nusikaltėliais, kurie jau leido suprasti, kad grįžo į tėvynę. Tikėtina, kad Palangoje vasarą, kaip ir dabar Klaipėdoje, veiks vagys iš automobilių, kai grobiami salone palikti daiktai, o ne mašinų detalės.

Kaip poilsiautojai, taip ir nusikaltėliai vasarą traukia į pajūrį, todėl visų Lietuvos regionų pareigūnai bus komandiruojami dirbti pajūryje.

Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų pagalbos ketinama prašyti tik išskirtiniais atvejais. Jeigu reikės, papildomų pajėgų ketinama prašyti ir iš toliau esančių policijos komisariatų.

Jau žinoma apie kai kuriuos vasaros renginius pajūryje. Tarp tokių – tūkstančio kilometrų lenktynės Palangoje, paplūdimio krepšinio varžybos trys prieš tris, galbūt dar kokie nors renginiai, priklausomai nuo karantino sąlygų.

Šią vasarą A.Motuzas pažadėjo didesnį policininkų dėmesį Klaipėdos paplūdimiams. Dar svarstoma, ar pavyks policininkus įkurdinti gelbėjimo stotyse. Gali būti, kad šiemet, be visų kitų darbų, prie jūros policininkams teks stebėti, kad poilsiautojai laikytųsi saugaus atstumo bei kitų reikalavimų.

Rašyti komentarą
Komentarai (10)

>Taip

ką čia norėjai pasakyti ir iš mandrumo nusipliurpei į pievas?

Taip

Taip buduliu ir budulyciu jau pilna Lietuva, o detockinai jau ir dabar vagia, net tokuas masinas kur rimtas vagis nevogtu.

Pinigėlių

seimo vagims reikia,,, elitas,, -- atrodo tokia kasta...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS