Prie Žvejų rūmų fiksuojamas eismas šaligatviu: pažeidėjai – skubantys tėveliai? | kl.lt

PRIE ŽVEJŲ RŪMŲ FIKSUOJAMAS EISMAS ŠALIGATVIU: PAŽEIDĖJAI – SKUBANTYS TĖVELIAI?

Po darbo valandų prie Žvejų rūmų esančiu šaligatviu, skirtu pėstiesiems, pasipila lengvųjų automobilių, kurie suka vaikų darželio Naikupės gatvėje link, srautas. Taip, pažeidžiant Kelių eismo taisykles, veikiausiai trumpinamas kelias prie įstaigos.

Prie Žvejų rūmų, Taikos prospekte, yra platokas šaligatvis, kuris, vykstant renginiams Žvejų rūmuose, tampa automobilių stovėjimo aikštele.

Ten netgi yra nubraižytos juostos mašinoms stovėti. Tačiau kitais atvejais šis šaligatvis automobilių eismui neskirtas.

Vis dėlto pastebima, kad pastaruoju metu iškart po darbo valandų čia intensyviai zuja lengvieji automobiliai, kurie ties degaline užvažiuoja ant šaligatvio ir juo lekia pro Žvejų rūmus iki kampo, kur suka į dešinę žvyruotu keliuku.

Klaipėdos savivaldybės Transporto skyriaus vedėjas Rimantas Mockus įspėjo, kad šaligatviais automobiliai važinėti negali, jie skirti pėstiesiems ir dviratininkams.

"Jei tai tiesa, vairuotojai pažeidinėja taisykles. Čia policijos prerogatyva spręsti šį klausimą. Reikia informuoti pareigūnus, kad jie prižiūrėtų tvarką. Tai yra nepriimtinas dalykas", – pabrėžė R.Mockus.

Klaipėdos kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika pažadėjo perduoti informaciją kelių patruliams, kad jie pabudėtų ir patikrintų, ar vairuotojai išties nepažeidinėja taisyklių.

"Čia turbūt susiformavo kažkokia neteisėta praktika. Savaime suprantama, kad automobilių eismas šaligatviais negalimas, ir visa tai reikia išgyvendinti, mes to toleruoti negalime. Galbūt ten reikėtų įrengti vaizdo stebėjimo kameras", – sakė M.Džermeika.

GALERIJA

  • Prie Žvejų rūmų fiksuojamas eismas šaligatviu: pažeidėjai – skubantys tėveliai?
  • Prie Žvejų rūmų fiksuojamas eismas šaligatviu: pažeidėjai – skubantys tėveliai?
  • Prie Žvejų rūmų fiksuojamas eismas šaligatviu: pažeidėjai – skubantys tėveliai?
Dienraščio skaitytojo nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (23)

Vytautas

Atstatykit pravaziavima nuo Purienos puses ir niekas nepazeidines. Kodel nera kadastro nuotraukos su privaziavimu kuris realiai uzgrobtas privaciu statybu metu? Ten visa laika buvo didele aikstele su privaziavimu is Purienos puses kol tos nesamones nepradejo statyti.

Aras

Dar tegul policija pažiūri kaip tos mamutės laksto iš ryto ir vakare per visai neapšviestą ruožą už Norfos ir Lietuvos draudimo pastatų aikštelės, per privažiavimą prie gyvenamųjų namų. Susidaro ir kamščiai, kad išvažiuoti negalima iš namų kiemų. Tie gudručiai, kurie rekonstravo gatvę, pamiršo, kad prie gyvenamųjų namų nėra gatvės apšvietimo. Kai mamytės ir tėveliai įveikia darželio gatvės kliūčių ruožą mina ant greičio pedalo ir tada stabdo prieš neapšviestą perėjos kalnelį. Tuo keliu eina daug eilinių klaipėdiečių tėvų vaikų bei pagyvenusių žmonių iš žvejybos rajono, ten iki nelaimės vos vienas žingsnis.

Klaipėdietei

Pabandyk dar pavažiuoti šaligtatviu, mokėsi tūkstantines baudas. Jei nežinai kaip teisingai nuvažiuoti, judink savo pėsčią subinę.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS