Remontas pasibaigė: Klaipėdoje atidarys atnaujintus nakvynės namus | kl.lt

REMONTAS PASIBAIGĖ: KLAIPĖDOJE ATIDARYS ATNAUJINTUS NAKVYNĖS NAMUS

Nakvynės namų Viršutinėje gatvėje veikla, galiausiai pabaigus remontus, bus atnaujinta jau šią savaitę. Per renovaciją namų neturintys žmonės glaudėsi kitame nakvynės namų filiale, esančiame Šilutės pl. Artimiausiu metu jis irgi bus pradėtas remontuoti.

Kol Viršutinėje g. nakvynės namai buvo atnaujinami, visi jų paslaugomis besinaudojantys žmonės buvo perkelti į patalpas Šilutės pl.

Dabar gi ruošiamasi remontui Šilutės pl. erdvėse. Darbai vyks pagal rangos sutartį su Klaipėdos savivaldybe.

"Jau gavome raštą atlaisvinti patalpas, mes tai ir darome. Organizuojame, kaip perskirstyti darbuotojų veiklą, kad išsaugotume jų darbo vietas. Tačiau, net ir laikinai uždarius padalinį Šilutės pl., dabar bus daugiau apgyvendinimo vietų nei anksčiau. Viršutinėje g. šiuo metu yra 60 vietų. Čia buvo teikiama laikinojo apgyvendinimo paslauga, žmonės galėjo įsikurti iki pusės metų su galimybe terminą pratęsti", – dėstė Klaipėdos nakvynės namų direktorė Alma Kontrimaitė.

Šilutės pl. esančiuose nakvynės namuose buvo 50, o Dubysos gatvėje – 59 laikinojo apnakvindinimo vietos, aštuonios jų skirtos blaivinti.

"Tiesa, blaivinimo poreikis yra labai minimalus. O vietos, kur galima apsistoti nuo 20 iki 8 val. ryto, visos yra užimtos. Aišku, vasarą žmonių mažiau, tačiau žiemą būna netgi daugiau, nei galime priimti. Bet visada suteikiame nakvynės vietą visiems, kurie tik ateina", – tvirtino A. Kontrimaitė.

Nakvynės namais dažniausiai naudojasi vyrai, moterų būna gal tik penktadalis.

Iki remonto Viršutinėje g. gyveno tik vyrai, dabar čia galės apsistoti ir moterys.

Nakvynės namuose nakvoja ir darbingo, ir pensinio amžiaus žmonės, neturintys savo namų.

Nuo pandemijos pradžios nė vienam asmeniui, nakvojančiam nakvynės namuose, nebuvo nustatytas COVID-19.

"Prasidėjus karantinui nuo pat pirmos dienos pasirūpinome, kad laikiną nakvynę gaunantys asmenys mūsų patalpose galėtų likti visą parą, o ne tik nuo 20 iki 8 val. Atveždavome maisto, išeiti apsipirkti jie galėdavo tik tam tikru metu. Jie buvo įpareigoti nevaikščioti, kad būtų kuo mažiau kontaktų. Naujiems klientams turėjome namuką saviizoliacijai. Tokia tvarka galiojo iki pat birželio 1 d.", – teigė A. Kontrimaitė.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Fui

O ką tuo norite pasakyti? Kad žmonės praradę savo namus, jau nebe žmonės? Gėda! Ir taip kalba mūsų šalies pilietis! O jei jumis (neduok dieve) ištiktų toks likimas, irgi taip kalbėtumėte? Manau tada kalbėtumėte kitaip. Šitie,, benamiai" kaip sakote jus, irgi yra mūsų Lietuvos piliečiai. Jie turi širdį, raudona kraują ir tokius pat jausmus, kaip ir męs visi! Į tokią situaciją galime greit patekti, bet iš jos išeiti, sugeba ne visi. Nes mūsų žmonės, lengva ranka geba tik atstumti, bet pakelti ir padėti bedoj, geba ne kiekvienas.

lt

"ruošiamasi remontui Šilutės pl. erdvėse' - tai tuos ką tik naujai pastatytus apartamentus jau reikės remontuoti ? Nusiaubė per vienus metus ? Ir visa tą "malonumą" apmokės dirbantys žmonės, patys vos galus suduriantys dėl menkų atlyginimų. Tokia "demokratija" veda iš proto normalius žmones.

Liuse

Galėtų išvis nebebūti Šilutės plente nakvynės namų lai ten ir lieka viršutinės g
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS