Slaugos ligoninė izoliavo pacientus | kl.lt

SLAUGOS LIGONINĖ IZOLIAVO PACIENTUS

Klaipėdos medicininės slaugos ligoninė, kurioje slaugoma per pusantro šimto ypač sunkios būklės pacientų, lankytojams uždaryta. Kol kas medicinos personalo čia užtenka, tačiau esą, jei pritrūks, pagalbos prašys studentų savanorių.

Ligoninės vadovė Danguolė Marytė Drungilienė pasidžiaugė, kad jos vadovaujama įstaiga yra atokiau nuo kitų ligoninių, kuriose gydomi koronavirusu sergantys pacientai.

Nes šis užkratas slaugos ligoninėje slaugomiems žmonėms būtų vienareikšmiškai mirtinas.

Būtent jie, kamuojami lėtinių ir labai sunkių ligų, yra patys pažeidžiamiausi.

Ligoninėje šiuo metu slaugomi 155 pacientai, ir visų jų būklė labai sudėtinga.

"Būtent todėl mūsų ligoninė yra visiškai uždaryta, į ją negali patekti jokie lankytojai, tik – mūsų įstaigos darbuotojai. Nes tik tokiu būdu galima apsaugoti savo pacientus nuo koronaviruso užkrato. Žinoma, yra nepatenkintų asmenų, kurie negali aplankyti savo sunkiai sergančių artimųjų, tačiau dabar situacija yra būtent tokia", – teigė D.M.Drungilienė.

Medicinos personalo kol kas Slaugos ligoninėje pakanka, nors krūvis jiems yra labai didelis.

Esą, jei ims trūkti darbuotojų, žadama kreiptis į medicinos studentus, kad pagelbėtų.

"Dirbame labai įtemptomis sąlygomis, kiekvieną minutę sprendžiame, ką daryti. Kolektyvas susitelkęs, draugiškas. Labai dėkoju darbuotojams už jų nuoširdų darbą tokiu sunkiu laikotarpiu", – kalbėjo D.M.Drungilienė.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

tai

mirties slėnis

Anonimas

Karantinas trečia savaitė, ot naujiena žurnalistai apie slaugos ligonine paskelbė!!!. Tikrai, įdomu.... jei tik dabar aklinai uždaryta tai būtų labai liūdna ir graudu.....

Chi

Stiprybės slaugytojoms jūsų tikrai sunkiame darbe.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS