Spalis į pajūrį atneš rudenėjančius orus | kl.lt

SPALIS Į PAJŪRĮ ATNEŠ RUDENĖJANČIUS ORUS

Spalio mėnuo – tikrojo rudens pradžia. Ateinančią savaitę orai vis labiau vės, pasitaikys ir lietingų dienų. Naktimis kandžiosis šaltukas, pūs stipresnis vėjas.

Šiandien numatoma saulėta diena, sušils iki 11–13 laipsnių. Pūs pietų, pietvakarių, 3–8 m/s vėjas.

Sekmadienio naktis bus vėsi, termometro stulpeliai rodys tik 4–6 laipsnius šilumos. Pietinių krypčių vėjas sieks 3–8 m/s. Dieną taip pat pūs pietų, pietryčių, 4–9 m/s vėjas, temperatūra bus panaši kaip vakar – 10–12 laipsnių.

Pirmadienį pasitiksime be žymesnio lietaus. Naktį temperatūra sieks 5–7 laipsnius, pūs pietų, 6–11 m/s vėjas. Dieną temperatūra nebus didesnė nei praėjusiomis dienomis, sieks tik 9–11 laipsnių. Pūs pietų, 7–12 m/s vėjas.

Antradienį prireiks skėčio, nes numatomas nedidelis lietus. Naktį pūs pietų, 7–12 m/s vėjas, temperatūra sieks 5–7 laipsnius. Dieną prognozuojamas pietvakarių, 5–10 m/s vėjas. Temperatūra aukščiau nepakils, sieks 10–12 laipsnių. Apsiniaukusią dieną pravers ir šiltesnis megztinis.

Tamsiai mėlyni lietaus debesys nesitrauks ir trečiadienį, todėl pravartu likusią savaitės pusę skėtį turėti su savimi. Naktį pūs pietvakarių,  vakarų, 3–8 m/s vėjas, temperatūra sieks tik 6–8 laipsnius. Dieną vėjas nenurims, pasisuks iš vakarų, šiaurės vakarų, sieks 4–9 m/s.

Ketvirtadienio naktį bus lietaus, pūs šiaurės vakarų, 5–10 m/s vėjas. Temperatūra sieks 5–7 laipsnius. Dieną lietaus nenumatoma, bet nepastovios krypties vėjas sieks 3–8 m/s. Dieną oro temperatūra bus 9–11 laipsnių.

Penktadienis numatomas lietingas – tiek naktį, tiek dieną bus lietaus, kai kur sulauksime nedidelio šaltuko. Naktį pūs pietryčių, 4–9 m/s vėjas, temperatūra nukris iki 2–4 laipsnių. Dieną bus pietų, 9–14 m/s vėjas. Oras sušils iki 9–11 laipsnių.

Prognozuojama, kad kitą savaitgalį orai taip pat vės. Naktimis temperatūra dar labiau kris. Pravartu iš spintos išsitraukti ne tik skėtį, bet ir šiltesnius drabužius.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

To Pil.

Pritariu šimtą procentų , rusų laikais buvo šimtą kartų geriau gyventi ,Lietuvoje mažiau vagių buvo

Pil.

Geri rudeniski orai,bėda tą ,kad nešildo namus tokiomis kainomis ir taip šiltai, kaip rusų laikais.Liko tik prisiminimai. Nebuvo problemų šaltos žiemos ir kiti metų, šalti orai.Niekas ne gazdino ,kad jau bus šalta ,jau kainuos brangiai šios žiemos šildymas ir taip toliau. Žmonės dirbo,užteko viskam susimokėti ir buvo laimingi. Nebuvo valkatų, benamių, bedarbių. O tau ir rusų laikai.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS