Statybininkų prospektu sunkvežimiai nevažiuos | kl.lt

STATYBININKŲ PROSPEKTU SUNKVEŽIMIAI NEVAŽIUOS

Pietinės miesto dalies gyventojai atsikvėps lengviau – nuo šiol Statybininkų prospektu tiek naktį, tiek dieną sunkiasvorio transporto eismas yra draudžiamas.

Ilgus metus vilkikai uostą palikdavo keliomis Klaipėdos gatvėmis. Pradėjus Jūrininkų prospekto rekonstrukciją, didžiausias vilkikų srautas nukrypo Statybininkų prospekto link. Juo sunkiasvorio transporto eismas buvo leidžiamas nuo 9 val. ryto iki 21 val. vakaro.

Klaipėdos savivaldybės Saugaus eismo komisija buvo gavusi gyventojų prašymų apskritai uždrausti vilkikų eismą šia gatve.

Šiame miesto dalyje yra kelios mokyklos, o šalia gatvės esančių namų gyventojai tikino dūstantys dėl išmetamųjų dujų ir kenčiantys dėl triukšmo.

Birželio mėnesį posėdžiavusi Saugaus eismo komisija nusprendė, jog eismą prospektu teks uždrausti iš karto, kai tik bus baigta Jūrininkų prospekto rekonstrukcija.

„Penktadienį buvo nuimtos lentelės, kurios nurodė laiką, kuriuo galėjo važiuoti sunkiasvoris transportas. Papildomos, laiką nurodančios lentelės yra pašalintos, draudžiantys ženklai liko“, – patikino Klaipėdos savivaldybės Transporto skyriaus vedėjas Rimantas Mockus.

Viliamasi, jog, transporto srautus nukreipus kitomis kryptimis, sumažės oro tarša, pietinės miesto dalies gyventojams pagerės gyvenimo kokybė.

Rašyti komentarą
Komentarai (46)

Anonimas

Kokie kalneliai kavileli tu, vilkikas ju net nejaucia, o greitis beveik visada 80-90 km/h

...

Jus nebesvaikit su tuom savo nesamonen kad furos lekia. Kalneliai ten taip padaryti kad furai autobusui nereiktu stot be to is furos daug daugiau matosi aplinkos. Vat jus su savo lengvosiom nervus gadindavot o del pesciuju tai blin nereik lyst po ratais kiek ten mates kad sokat i gatve net nesizvalge. Kitas dalykas jurininkai neparuosti sunkiajam teansportui nes reikia stot prie kiekvieno sviesoforo. Ir taip vel jus klaipedieciai trugdot su savo slinkimais ir nemokejimais naudotis letejimo greitejimo juostomis. Jau nekalbu apie pacia vairavimo kultura ir supratinguma. Ir dar vienas dalykas visi tie vaziavimai dabar aplink pvz i smelte prideda papildomai 30min per del ko pasitaiko kad jei toliau vaziuot reik stot daryt reglamento numatyta pauze kuri skaiciuojas i bendra darbo laika kurio butent del sitos nesamones pritruksta ir esi priverstas miegot ne namie o prie kokio rietavo ar gargzdu jei nenori kas kart moket baudu ar net padet teises. Bet aisku svarbu jums gerai...

puikus sprendimas

Jūs pažiūrėkit šalia Statybininkų prospekto yra bene 8 mokymo bei ugdymo įstaigos. Artėja mokslo metai, vaikų kertančių perėjas bus begalė. Tekdavo su didele nuostaba stebėti, kaip jie lekia, lyg greitkeliu ir net nesiteikia praleisti vaikų, laukiančių pereiti gatvę. Apskritai, jausdavosi lyg važiuodami autostrada. Žiema pakeista asfalto danga šiuo metu ties perėjomis lyg geležinkelio bėgiai, taisysime vėl iš gyventojų pinigų...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS