Suoliukai „Žvejybos uoste“ – iš verslininkų kišenės | kl.lt

SUOLIUKAI „ŽVEJYBOS UOSTE“ – IŠ VERSLININKŲ KIŠENĖS

Vadinamojo Žvejybos uosto gyventojai džiaugiasi net ir nedideliais pokyčiais savo rajone. Vietos bendruomenės narių iniciatyva čia atsirado dailūs suoliukai.

Žvejybos uosto rajone trūksta vietų ramiai pasėdėti, todėl Naikupės gatvėje medžių paunksnėje pastatyti suoliukai žmonėms sukėlė daug gerų emocijų.

Dėmesio iš Klaipėdos savivaldybės tarnautojų nesulaukę gyventojai patys ėmėsi iniciatyvos.

Lėšas suoliukams įrengti skyrė privati bendrovė.

„Kreipiausi į Centrinį Klaipėdos terminalą, ir bendrovė skyrė finansavimą. Nupirkome suoliukus ir išdalijome gyventojams, kad jie patys susimontuotų. Dar norėtume sūpynių. Labai gaila, kad iki šiol Žvejybos uosto rajonas yra nerenovuotas, nerekonstruotas, nėra vaikų žaidimo aikštelių, treniruoklių. Norisi, kad tvarkos būtų daugiau“, – dėstė Žvejybos uosto rajono bendruomenės pirmininkė Rasa Senkienė.

Nauji suoliukai atsirado ir Kalnupės gatvėje, šalia Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Kalnupės filialo. Taip pat verslininkų lėšomis.

Nupirkome suoliukus ir išdalijome gyventojams, kad jie patys susimontuotų.

Rajono gyventojams net ir tokia smulki dovana praskaidrina kasdienybę.

„Ir ligoniai tada išeina iš namų, seneliai atsisėda, mamytės su mažais vaikais. Nes nėra rajone nė vieno suoliuko. Trūksta bendradarbiavimo su Klaipėdos savivaldybe“, – sakė pašnekovė.

R. Senkienė norėtų „Žvejybos uoste“ įkurti bendruomenės namus su pagyvenusių žmonių edukaciniu centru, jaunimui skirtomis erdvėmis.

Savo planus ji išsakė ir miesto valdžios atstovams. Moteris taip pat žada prašyti privataus sektoriaus pagalbos, nes pastatui išlaikyti prireiks lėšų.

GALERIJA

  • Suoliukai „Žvejybos uoste“ – iš verslininkų kišenės
  • Suoliukai „Žvejybos uoste“ – iš verslininkų kišenės
  • Suoliukai „Žvejybos uoste“ – iš verslininkų kišenės
Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Anonimas

Džiugu dėl suoliukų, tačiau labai liūdna dėl tos išmaniosios interneto, dviračių padangų pripūtimo ir dar nežinau kokias funkcijas atlikusios stotelės tarp Darbo biržos ir Vydūno mokyklos. Atrodo toks visiems naudingas daiktas, ir suoliukas greta visada apsėstas, bet vis tiek kažkam niežėjo nagai išdrąskyti, išlaužyti, nukarpyti, sulankstyti. Turbūt prie kiekvieno vertingesnio daikto ar įrengimo reikia po kamerą pastatyti, nes gyvename kažkokioje nužmogėjusioje visuomenėje.

pensininkei

yra įbetonuoti ateikit išbandyti

pensininkė

tuos suoliukus kaip matosi iš nuotraukos tuoj nuneš juos reikia įbetuonoti
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS