Uostamiestyje vyks mokymai: pirmoji pagalba – jau ir augintiniams | kl.lt

UOSTAMIESTYJE VYKS MOKYMAI: PIRMOJI PAGALBA – JAU IR AUGINTINIAMS

Trečiadienio vakarą uostamiestyje vyks pirmosios pagalbos mokymai augintiniams. Jų metu šeimininkai sužinos, ką daryti nutikus netikėtai traumai ar sunkiems sužeidimams, veterinarijos gydytojos duos patarimų, padėsiančių stabilizuoti gyvūno būklę iki kol jam bus suteikta profesionali pagalba.

Keturkojį aplankančios problemos ne tik pajūryje, bet ir visoje Lietuvoje – perkaitimas dėl saulės, įvairūs sužeidimai dėl neatsargumo, vabzdžių įkandimų pasekmės.

"Mokymai Klaipėdoje organizuojami pirmą kartą. Užsiregistravusių jau yra apie 40. Šiek tiek pergyvename, kad bus daugiau žmonių, negu galėsime priimti. Mokymai skirti pagrinde šunims ir katėms. Bus praktinė ir teorinė dalys, mokysime, kaip elgtis, kai gyvūnui kažkas nutinka. Kaip pavyzdys – vasarą sugelia bitės, šuo ar katė sutinsta, ką daryti tokiu atveju? Kitas pavyzdys – šuo kažkur belakstydamas susižeidžia leteną, ji kraujuoja. Kaip tą kraujavimą stabdyti, ką daryti iki kol nuvažiuoja pas veterinarijos gydytoją? Tai bus praktiški, kasdieniai pavyzdžiai, kurie ypač dažni vasaros metu", – teigė "PetCity" marketingo vadovė Viltė Kunevičiūtė.

Tikimasi tokius mokymus daryti reguliariai, kad kuo daugiau šeimininkų įgytų žinių apie pagalbą savo keturkojams.

Vietų skaičius ribotas, tad patariama iš anksto užsiregistruoti internetu.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS