Užbaigta Klaipėdoje vystomo „Memelio miesto“ gyvenamosios dalies statyba | kl.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Užbaigta Klaipėdoje vystomo „Memelio miesto“ gyvenamosios dalies statyba

18 2026-03-19 16:27 klaipeda.diena.lt inf.

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Galės

tuos langus kasdien šveist isijuise:D) Ar seniai Andronova iš Sportininku g. per tv demonstravo kiek centimetru ant palangiu rūdos dulkių?
0
0
Man jie

negražūs. Sublokuoti supresuoti inkilai siaurais vienodais langais. Kaip baba sako ,,Kazermė''ir daugiau nieko. Matosi kad ,,Plėtotojas'' sukišo vieną prie kito taip kad jau mažiau ir arčiau nikap į vieną vietą negalėjo sukišt
1
0
klp

aš tai nesuprantu, kodėl uosto teritorija paversta gyvenamuoju rajonu, o ne visuomenės paskirties objektais.
5
-3
Antanas

Nes ne visi nori gyventi depresuotame pramoniame mieste.
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

lygiai taip pat nesupantu žmonių noro gyventi uosto, judrios gatvės, sutręšusio namo aplinkoje mokant pinigus, už kuriuos galima pasistatyti atskirą namą ramioje vietoje.
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Tai dabar

prasidės inkštimai kad triukšmas, kad krauna ne ten ir ne tą
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Arunas

Koks durniusl ten gali pirkti butus kaina nuo 6000. iki 10000 už kv metrą.per langą laivites sabakstynas,šalia pagrindinė Klaipėdos gatvė per parą keli tūkstančiai automobilių,koki orą kviepos gyventojai.
5
0
.

tikrai gražiau ir geriau nei laivitės apleistas šiukšlynas ir angarai. Dar bus skveras prie danės sutvarkytas- geras projektas. Pavyduoliai toliau tegul rašinėja nesąmones. Beje ten jokio rusiško kapitalo nėra, nesvaikite
0
-2
Euriukas

Bet grinuju pinigėlių ten netrūko
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Galėjo statyt

viešbučius ir pramogų centrus. Ar labai tinka gyvent ten kur uosto triukšmas ir teršalai? Ir liaukitės naikint želdymus medžius ir želdinius. Per tiek laiko tik kertate o NEPASODINAT NIEKO (visi tie paliegę medelėliai kuriuos įsabačinat šen ten, nesiskaito) Kur šitose išgirtose fermose medžiai? NĖRA. Runkeliam kuriem užtenka vietos tik paėst-pašikt ir pamiegot jokios gamtos nereikia
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Romas

Tai ar ilgai teks laukti naujakurių skundų, kad uoste kraunami kroviniai jiems trukdo gyventi ?
10
0
Garaž city

O tai fasadų žaliai nedažysite?
5
0
Ganytojas

Laiminu šį miestą,aleluja.
2
-3
Klausimėlis

Kieno kapitalas? Maskvos ausys neišlys?
4
-4
Pikts džiomba

Sovietu klp bonzo gimine iklimpo i varkes , likimas tpsknt gobšių sukčių persivertėlių
5
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Tai

Gusiatino miestas
6
0
R

Tai Memelio baisuokliai
5
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

ninoriu

stogas degė,klinkerio pliteles byra.kuinia kacapiska ar tik nebus?
5
-3

In reply to by Svečias (nepatvirtina)