V. Grubliauskas susitiko su Moldovos ambasadoriumi: kalbėjo apie glaudesnius ryšius | kl.lt

V. GRUBLIAUSKAS SUSITIKO SU MOLDOVOS AMBASADORIUMI: KALBĖJO APIE GLAUDESNIUS RYŠIUS

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas priėmė Moldovos ambasadorių Serghei'ų Mihovą. Svečias kalbėjo apie glaudesnius jo šalies miestų ryšius su Klaipėda, kuri kol kas neturi nė vieno miesto partnerio iš šios Pietryčių Europos valstybės.

Pasak uostamiesčio vadovo, su Moldovos ambasadoriumi jam lig šiol neteko susitikti. Tad pastarojo vizito tikslas iš dalies buvo ir pažintinis.

"Moldova Lietuvą ES institucijose laiko tam tikra savo užtarėja. Matyt, ambasadoriaus siekis yra kuo geriau pažinti Lietuvą, todėl jis apsilankė ir Klaipėdoje. Svečias ne tik pristatė savo šalį, bet ir dairėsi galimų bendravimo bei bendradarbiavimo formų. Viena jų – rasti kokį nors miestą, kuris bičiuliautųsi su Klaipėda. Buvo įvardyti bent šeši Moldovos miestai, vienas jų – upių uostas labai įdomiu, man negirdėtu pavadinimu", – teigė V. Grubliauskas.

Meras rekomendavo ambasadoriui pradėti nuo kultūros mainų programos – meno kolektyvų pasirodymų, parodų organizavimų ar sporto projektų, kurie iš Moldovos atvyksta į Lietuvą. Paraginta, kad jie neaplenktų Klaipėdos.

"Pasiūliau dar labiau išnaudoti mūsų akademinį potencialą, ne tik LCC tarptautinį universitetą, kur jau ir taip mokosi grupė Moldovos studentų, bet ir Klaipėdos universitetą, kurio veikla nukreipta ir į Vakarų Europą, ir į Ukrainą, Baltarusiją, Kazachstaną. Tad pasikeitėme nuomonėmis, gerais ketinimais, o kas iš to išeis, parodys netolima ateitis", – kalbėjo Klaipėdos meras.

Pasak V. Grubliausko, Klaipėdoje kol kas, deja, nėra veiklios, gausios ir aktyvios moldavų bendruomenės ar ji bent jau nesireiškia, kaip kitos uostamiesčio tautinės bendrijos.

GALERIJA

  • V. Grubliauskas susitiko su Moldovos ambasadoriumi: kalbėjo apie glaudesnius ryšius
  • V. Grubliauskas susitiko su Moldovos ambasadoriumi: kalbėjo apie glaudesnius ryšius
  • V. Grubliauskas susitiko su Moldovos ambasadoriumi: kalbėjo apie glaudesnius ryšius
Vytauto Liaudanskio nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

ūdra

Kuku norejau pono "mero" paklausti kada pagaliau pradesit ne piarintis o dirbti?

Kuku

Gal ponas Grubliauskas noretu susitikti su Klaipedos gyventojais? Ir aptarti glaudesnius santykius? Nes zmones turi daug klausimu ir noretu kad paiskintumet elementarius dalykus. Kaip pavisdziui kad pagaliau valysit gatves? Kada baigsis vienas stato kitas griauna? Kada pradesit priziureti medzius o ne laukti kol juos tiesiog reikes nupjauti? Kada baigsis pasakos su Grigeo ir kvapais? Kada pradesit rusiuoti siuksles? Ir daug daug kitu klausimu....

SUSIJUSIOS NAUJIENOS