V. Janušonis apie darbą ligoninėje: viską padarėme gerai | kl.lt

V. JANUŠONIS APIE DARBĄ LIGONINĖJE: VISKĄ PADARĖME GERAI

Klaipėdos universitetinės ligoninės vadovas Vinsas Janušonis po inicijuotų patikrinimų teigia, jog darbas ligoninėje vyksta gerai ir nemano, kad būtų padaręs kokių nors reikšmingų pažeidimų.

„Mes tikrai viską darome, būtų keista, jeigu aš sakyčiau, kad kažko nepadariau. Mes darome iš tikrųjų viską, mums teko didžiulis krūvis kaip ligoninei įvairiomis prasmėmis – ir moralinis, ir visas kitas“, – žurnalistams pirmadienį sakė jis.

V. Janušonis teigė, kad dar neturi galutinių išvadų dėl patikrinimo, tačiau tarpinėse išvadose nustatyti pažeidimai nėra ženklūs, o skyriuje, kuriame dirbama su infekuotaisiais koronavirusu, viskas yra atliekama gerai.

„Mes su darbu susitvarkome, todėl, jeigu kalbame apie tarybą, kažką darant, reikia vis tiktai įrodymų turėti, kad kažko nepadarei. Kita vertus, taryba turi teisę pasitikėti arba nepasitikėti, ji yra mūsų steigėjas, ji yra mano asmeniškai darbdavys ir, žinoma, jos sprendimas, jeigu pasitiki ar nepasitiki, yra jos teisė, nesvarbu dėl kokių priežasčių“, – sakė jis.

Ligoninės vadovas pabrėžė, jog patikrinimas pradėtas po anoniminių skundų, todėl nėra žinoma, ar juos tikrai rašė šios ligoninės medikai.

„Išvados yra tam tikros bet jos yra tarpinės. (...) Pažeidimų visada yra, žinote, praktika ir teorija labai skiriasi. Infekuotų atliekų turi būti trys ketvirtadaliai užpildyta talpa, užpildyta daugiau yra – tai tokių pažeidimų iš tikro tam tikrų yra, pranešimai ne visi“, – apie jam žinomus nustatytus pažeidimus kalbėjo V. Janušonis.

Jis žadėjo, kad visos problemos bus ištaisytos.

„Tai yra normalūs procesai, tai nėra kažkokia katastrofa“, – sakė jis.

Praėjusios savaitės pabaigoje dėl infekcijų kontrolės pažeidimų sustabdyta didelės dalies Klaipėdos universitetinės ligoninės skyrių veikla. Ligoninėje paslaugas teikia tik akušerijos ir ginekologijos, onkologijos bei infekcinių ligų padaliniai.

Patikrinimai ligoninėje atlikti po skundų apie infekcijų kontrolės pažeidimus.

Rašyti komentarą
Komentarai (23)

Cipolinas

Ranka ranką plauna ir tiek visi žino kad jis mero draugelis dėl to ir pasaka baigta :D

Jonas Lietuvis

Lukašenką Baltarusijoje liaudis jau baigia iškrapštyti . 26 metus Baltarusiją raugino. Nepadės nė armija ir represijos . O kam labai tinkamas Vinsukas ? Ir kokie jo nuopelnai?

Klaipeda

Melas kad ligoninėj viskas gerai, šlykštus melas,,,, kas susidūrė zino
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS