Vingio pasažo statybos darbai įgavo pagreitį | kl.lt

VINGIO PASAŽO STATYBOS DARBAI ĮGAVO PAGREITĮ

Jau atlikta apie 50 proc. Vingio pasažo statybos darbų. Planuojama, kad netrukus prasidės plika akimi matomi pokyčiai – bus sumontuotas stoginės viršus, pradėtos dengti trinkelės, bus atlikti ir kiti numatyti darbai.

Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Andrius Dobranskis teigė, kad projektas – sudėtingas, kadangi statyba vyksta toje vietoje, kurioje veikia nemažai įmonių. Tai verslininkams kelia nepatogumų.

Tačiau džiugina, kad darbai įgavo pagreitį, vyksta gana sklandžiai ir pagal grafikus, tad kitąmet nesklandumai pagaliau turėtų baigtis.

"Iki šios dienos pagrindiniai darbai atlikti maždaug apie 50 proc. iš visos sutarties vertės, kuri yra 1,3 mln. eurų, jau atlikta darbų už šiek tiek daugiau negu 500 tūkst. eurų. Matyti plika akimi, kad jau stovi stoginė. Kol kas jos viršus nėra sumontuotas, bet tai bus padaryta artimiausiu metu. Yra išvedžiota elektra, paruošti pagrindai trinkelių dengimui. Arčiau pasažo krašto, kur yra skverelis, išbetonuotos atraminės sienutės. Pagrindiniai darbai baigti, toliau prasidės labiau matomi grožio dalykai", – sakė A. Dobranskis.

Darbai vyksta daugmaž pagal grafiką.

Atliekant sudėtingus darbus, iššūkių išvengti nepavyko. Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo, buvo kreiptasi į projektuotojus dėl problemiškų vietų, kurias reikėtų apdailinti ar ieškoti kitokių sprendimų.

Taip pat iškilo problemų dėl esamų pastatų prijungimo prie lietaus nuotekų sistemų, tačiau projektuotojai sprendinius davė, tad tai tikimasi išspręsti taip pat greitu metu.

"Darbai vyksta daugmaž pagal grafiką. Planuojame užbaigti kitų metų vasarą – birželį–liepą, jeigu neatsiras nenumatytų aplinkybių. Anksčiau pabaigti visada norisi. Suprantame žmones, kurie turi ten patalpas, verslus, kai kurie net negali dirbti. Dėl to apgailestaujame. Bet tokius darbus atlikti nesukeliant nepatogumų turbūt neįmanoma", – tikino pavaduotojas.

Klaipėdos savivaldybės administracijos skelbtą supaprastintą atvirą konkursą darbams laimėjo įmonė "Stamela".

Darbai atliekami pagal įmonės "Projektai ir Co" parengtą techninį projektą.

Sutartis buvo pasirašyta 2020-ųjų lapkričio pabaigoje.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Леонид

Я слышал что базар будет в запущенном здании рядом или опять бабушки будут сидеть на проходе и сквозняке под новой аркой

Blogai

kad Stanislovas isikėlė. Buvo gera nebrangi parduotuvė

SUSIJUSIOS NAUJIENOS