Eismo nelaimė Klaipėdos rajone: nuo kelio nuvažiavo šarvuotas visureigis | kl.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Eismo nelaimė Klaipėdos rajone: nuo kelio nuvažiavo šarvuotas visureigis (Atnaujinta)

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Grigas

Jau labai daug čia vyžotų komentatorių. Rašo nesąmones ir dar su klaidomis.
1
-1
iiiihaaa!!!

na ir koke cia nelaimė? vaziojant tesiu keliu, reike talento tureti kad taip atsitiktu. tik jokas ima is tokiu kariskiu debylu, turbut girti ar apsiruke kazkobuvo. isivaizdokit sau kaip je kariaus.
7
-2
realiai

Šitie snargliai raunasi ant ruso? Jei mano, kad už juos vokietis su rusu kariaus, tai yra ne tik snargliai, bet demenciniai snargliai. Kas jau kas, o vokietis su rusų nekariaus, jau prisikariavo ne kartą, tuo labiau, kad vokietis nepavaldus LT idiotams, o Bundesveras gali pradėti veiksmus tik su Bundestago daugumos pritarimu, kitaip sakant geriausiu atveju po kokių 2 savaičių.... o rusas vokiečio neliestų, išlydėtu sveikus ir drūtus namo.
9
-9
tai

kodėl vokiečių Tigrai naikina ruZZkius Ukrainoje :))))? Ir yra geras,ilgas video- rods vadinasi ,,Pažadino miegantį žverį''--reikia pasitikslinti,prisijungti prie juotubės, kur vokiečiai oho ho kaip ginkluojasi ir DAUŽYS išgamas ruZZų fašistus.
3
-3

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

sutrikęs

>>>tai...Atsiprašau, galite patikslinti ir konkretizuoti ką ten ukrainiečiai naikina tankais TIGR? Galima nuorodą į faktus?
2
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

sutrikusiam

:)))) PATS pasieškok,PILNA video. Nuorodų čia nepraleidžia, žinai puikiai.
2
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

sutrikęs

Ačiū, supratau . Nėra, tai nėra. p.s. Tankai "Tigr" buvo naudojami Antro Pasaulinio karo metu, bet tai tik maža pastaba.
2
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

realiai

> Vokiečių "Tigrai"? Tai kiek "tigrų " užsiliko Ukrainoje nuo 2 PK laikų? Jei turėjote galvoje "leopard", tai jie beveik visi sunaikinti, o likę saugiai laikomi priedangose, kad nebūtų gėda partneriams sakyti apie visiška sunaikinimą. Tiesos dėlei, tai leopard 1 visiškas šlamštas, o leopard 2 dar tinkamas paradams bei mūšiui be oro technikos, nes konfliktus sprendžia ne tankai ir šarvuočiai, o dronai ir raketos.
4
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

realiam

NEUŽSILIKO, o buvo duoti VOKIETIJOS. Ir kalbama ne apie tai-kas db efektyviau, bet apie tai jog Vokietija JAU DABAR padeda daužyti ruzzkius. Taip kad vokiečiai net LABAI daužys ruZZų fašistus. Baik rašyti marazmus.
2
-4

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

realiai

> Jei turėjote galvoje "Leopard 1ir2 " modifikacijas, tai šitie žaislai beveik visi buvo sunaikinti, kas liko yra slepiama angaruose, nes vos išriedėjus į dienos šviesą ilgiau nei 20 -30 čiai minučių juos lengvai sunaikina dronai. Sunaikinti skeletai demonstruojami RU aikštėse, visai kaip ir lietuviai demonstravo šalia Vilniaus katedros ir tai sakau be jokio šališkumo, tiesiog objektyvi tiesa.
4
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

išgerk

tau psichiatro išrašytus vaistus ir eik miegoti.
1
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

pagalvojus

Nupirks už mokesčių mokėtojų pinigus 1000 šarvuotų traktorių, o tada vaizdų bus :)))
9
-3
Pagalvojui

Pas tave galvosenos nėra, ką tu asile gali galvoti
3
-7

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

pagalvojus

> Galvoju, kad dronas už 5000 e lengvai sunaikina kovinį traktorių už 5000000, bet juk tai tik patriotiškas pinigų įsisavinimas- patriotai nusipelnę gyventi ne geriau, o labai gerai ir nevaržomai.
6
-4

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Mama be kantryb

Kur lėšos skirtos kariuomenės finansavimui? Šauktiniai gyvena be durų, negauna rankšluosčių (turi turėti savo), skalbiasi uniformą namų sąlygomis savaitgaliais (kur pakaitinė uniforma?), gauna panaudotas gertuves (ar čia taip taupo higienos sąskaita?). Dabar apie netvarkingą šarvuotį čia rašoma...obkrašto apsaugai 2026 m. biudžetas skyrė 5,3 procento nuo visų valstybės biudžeto išlaidų. Kas darosi Lietuvoje? Kas nustato tokias taupymo tvarkas mūsų šauktinių sąskaita?
10
-3
snarglioti šauk

poh ant šauktiniu, kam rupi kaip je ten gyvena ar ižgyvena, vistek apsišikes begios po krumus.
4
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

KODĖL

nerašot Nausėdai, nesikreipiat į žurnalistus į t.t, o TUŠČIAI čia maigot klaviatūrą.? Jei jūs tą nedarot, reiškia-visa tai mELAS.
2
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Ona

Ne kariuomenė o tragedija kažkokia, tai alkogolis, tai narkotikai, tai muštynės ir nesibaigiančios avarijos. Juos uždarytus reik laikyti, kad aplink esančių civilių nežalotų. "Gynėjai" blyn, arti jų būti bausu.
16
-4
ten

tavo sūnus, ar panašių Onų. Tai ko piktinėsi??? Auklėk savo sūnų-pirmoje vietoje.
2
-5

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

heneralas

Nepi.s.kit proto kurwos. Cia musu kareivukai kurie tures pirmi pastipti uz jusu laisve ir pinigus.
13
-14
>hemarojui

a kurvos nezmogos?
7
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

gerskelinis

Joooo. Kurwos NE zmogos. Kurwos yra pi.s.amos masinos
5
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Jonas

Mačiau gyvai ir galiu pasakyti, kad visureigio vairuotojas tikras šaunuolis nes pasekmės galėjo būti daug liudnesnės. Tik vienas dalykas neramina tai techninė būklė visureigio nes taip šokinėjančio ant amortizatoriu visureigio nesu dar matęs.
7
-3
S.S.S.

mačiau gyvai ir niekaip nesuprantu kaip tiesiame kelyje galima nuvažiuoti nuo kelio ir apsiversti? Eilinis telefono maigymas turbūt...
16
-2
salabonad

bet kas per bubiai uz vairo? antradieni prie lidlo - vos ,snarglys su karo auto , apsisuko is kazarmu isvaziaves gatveje! Kokius lugus uz vairo sodinate !?
14
-2
to-salabonad

kas per bubis esi, jei nesugebi išmokti rašyti lietuviškai-su nosinėmis ir t.t.?
1
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Karys

Prie kokio lidlo , kokiam mieste , gatvės pavadinimą , o gal galima pamatyti vaizdo registratoriaus įrašą. O už šmiežtą yra baudžiamas kodeksas , jeigu ką .
2
-9

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

nuomonė

> Ne karys ,o vagis ir vagi iš Tėvynės, vaikų, ligonių bei pensininkų.
2
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

to-nuomonė

ką jis vagia nebijai teisme atsakyti už savo žodžius, pašalpini?
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

nuomonė

> Mano ir visų LT piliečių sumokėtus mokesčius- aišku vagie?
2
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

to-nuomonė

aš per visą gyvenimą NEPAVAGIAU nei cento iš NIEKO. Nesu ir karys. Tai tu, pašalpinis atmata, vagi iš visų-ir manęs, pinigus. Kariai nieko iš nieko nevagia.
1
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

nuomonė

Pritariu, žinoma nevagia, tik įsisavina:)
2
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

nuomonei

tavo debilizmas įgimtas, neabejoju- girti tėvai darė.
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

klp

Koks tu karys, jei tavo kalboje esminiai žodžiai "jeigu ką"..... Nu ir ką, ar pakelsi užpakalį pareiškimui parašyti ? :) :) :)
3
-3

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

kurioje

vietoje kazarmos prie Lidlo?
8
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

patikslinimas

>>>Ne "kazarmos" ,o karinis miestelis Liepojos gatvėje.
0
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

в

долгом запое ???? Liepojos gatvėje DAUG metų NEBĖRAjokio karinio miestelio. O gal savo rašą sumaišei su Lietuva???
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

patikslinimas

> Esi tikras, tai kas šalia Dragūnų kvartalo už tvoros- vaikų darželis? Iš kur tokių debilų randa, nors į saldafonus pats tas :)
0
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

to-patikslinima

kazarmų SENAI nebėra Lietuvoje. Pats esi debilas. Kazarmos buvo TIK ten, kur dabar studentų miestelis.
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

patikslinimas

> Jefreitoriau, tai juk ir parašyta, ne kazarmos, o karinis miestelis- su teksto suvokimu saldafonui prastai :)))
0
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

čia

tau prastai su suvokimu- kur, kokiame laike gyveni.
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

patikslinimas

Tikrai jefreitoriu- mentalitetas konkretus :)
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

nu ka ?a paleng

antradieni klaipedoje liepojos gatveje prie parduotuves lidl yra kazarmos,9.45 a.m. isvaziavo kelios karines masinos,vienas bubis uz vairo ilgai smaukesi kol apsisuko lin miesto ligonines pusen.Va ir visa istorija.Yra ir registratoriuje medziaga.
7
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Klp

"kazarmos"... viskas tuom ir pasakyta. Blem 30m. gyvename nepriklausomoje Lietuvoje, o jūs dar kalbėti neišmokote.
1
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

pritariu

Tam Klp. Nuo kada jums parūpo lietuvių kalba? Esate visiškai neteisus, pats suprantate, nėra prie ko prisikabinti, tai bent prie tarptautinio žodžio prikibti galima, bet ir padugnė sovietinio mentaliteto. Fui.
0
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

patikslinimas

>>> Tarptautinis žodis "kazarma" - karinis pastatas, skirtas kariams, dažniausiai šauktiniams, apgyvendinti. KLP -esi imbecilas..."viskas tuom ir pasakyta".
2
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

.>patikslinimas

Kalbos taisyklės: Pagal Valstybinę lietuvių kalbos komisiją (VLKK), žodis „kazarma“ yra sena svetimybė. Viešojoje kalboje oficialiai rekomenduojama vartoti žodį kareivinės žinok, vata
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

realiai

>>>> Nors ir debilas, bet supranti nusigrybavęs, iš nevilties apie kažkokį vlkk pradedi kliedėti, nors Lietuva tokios rusifikacijos, kuri vyksta pastaruosius 5 metus nėra patyrusi nuo Muravjovo laikų.
0
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

patikslinimas

> Tai visas Vilnius kalba slaviškomis svetimybėmis :))) Nežinai kaip š beminkyti :)))
0
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

debilui-

VLKK--- Valstybinė lietuvių kalbos komisija. Mažiau gerk ,,Russkaja vodka'', gal kas nors prašviesės tavo makaulėje?
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)