Įtarimų sukėlė keistas elgesys: važiavo prieš eismą ir visiškai girtas | kl.lt

ĮTARIMŲ SUKĖLĖ KEISTAS ELGESYS: VAŽIAVO PRIEŠ EISMĄ IR VISIŠKAI GIRTAS

Pilietiški žmonės užkirto kelią nelaimei, pranešdami policininkams apie visiškai girtą vyrą, vairuojantį automobilį. Taip galbūt pavyko išgelbėti kažkieno gyvybę.

Pirmadienį vakare, 18.24 val. Klaipėdos rajono policijos komisariato pareigūnams pranešta apie Jakų gyvenvietės gatvėmis važinėjantį girtą vairuotoją.

Prieš tai žmonės pamatė nuosavų namų kvartalu važiuojantį automobilį „Kia Sportage“. Sukdamas vairuotojas nerodė posūkio ženklų, dar baisiau – buvo pastebėtas važiuojantis priešpriešinio eismo puse.

Kad šią mašiną vairuoja girtas asmuo, vietos gyventojai įsitikino, kai nebe jaunas vyras išlipo iš automobilio prie parduotuvės.

Kai pranešimas pasiekė pareigūnus, vyras vėl sėdo prie vairo, bet netrukus už kelių kvartalų buvo sulaikytas. Įtarimus apie jo girtumą patvirtino alkoholio matuoklio parodymai – 2,27 prom.

Toliau 64 metų vyrui važiuoti pareigūnai neleido, jis praleido vakarą ir naktį areštinėje.

Kaip ir kitų girtų vairuotojų, jo laukia nemenki nemalonumai: automobilio konfiskavimas, tūkstantinė bauda ir vairuotojo pažymėjimo praradimas.

Klaipėdos rajono policijos komisariato viršininkė Rasa Stasiulaitienė patikino, kad pastaruoju metu žmonės vis dažniau praneša apie girtus vairuotojus, o karantino metu girtų vairuotojų nutverta 2,5 karto daugiau nei ankstesniu metu.

„Sunku pasakyti, kodėl brandūs žmonės ryžtasi vairuoti būdami girti, negi jie nesugalvoja kito būdo atsikratyti streso dėl užklupusios pandemijos“, – svarstė komisariato vadovė, tuo pačiu girdama nelaimės išvengti padedančius ir apie įtarimų sukėlusius vairuotojus pranešančius asmenis.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS