Keliai aplink Klaipėdą – lyg ledas | kl.lt

KELIAI APLINK KLAIPĖDĄ – LYG LEDAS

Ketvirtadienio rytas atnešė labai daug streso gyvenantiems Klaipėdos priemiesčiuose ir į darbą uostamiestyje skubantiems žmonėms. Vairuotojai dalijosi žinia, kad kai kurie keliai labai slidūs, ryte nuo kelio nuvažiavusių automobilių nuotraukos liudija, kad tai yra tiesa.

Kaip tai dažnai būna, bene daugiausiai nuo kelio nuslydo važiuojančiųjų iš Dituvos bei iš Slengių.

Valstybinės įmonės „Klaipėdos kelių tarnyba“ vadovas Vitalijus Taščenka tikino, kad iki 5 val. ryto buvo drėgna, bet ne slidu. Po to keliai pradėjo ledėti, tad barstyti juos imta apie 5.30 val.

„Vairuotojams reikia nepamiršti, kad jau – žiema, todėl reikėtų važiuoti ne leistinu, o saugiu greičiu“, – kalbėjo V.Taščenka.

Klaipėdos apskrities policijos Kelių policijos tarnybos pareigūnai perspėja dėl Klaipėdos apskrityje susidariusių itin sudėtingų eismo sąlygų: ryte užregistruota 20 techninių eismo įvykių, žmonės juose nenukentėjo.

Oro temperatūra nuo 1 iki 6 laipsnių šalčio, pajūryje – iki 2 laipsnių šilumos.

Rašyti komentarą
Komentarai (22)

Nunu

Apsiverkit komentatoriai :D

Puikus kelei

Reikia zinoti kad ne vasara yra

Gedas

6,20 ryte Radailiu tiltas per Eketes upe. Marsrutinis autobusas sustojes ant tilto nuo kalno grynas ledas. Slydau iki bordiuro, prie pat dustojau. Valanda ant kalno stovejau ir perspejsu zmones nevaziuoti. Gal dvidesimt masinu apsisuko. Jei nebuciau stovejes butu buve didele metalo kruva... nejo pastoveti toks ledas. Net salia kelio smelio deziu nera.. Siaubas kelininkai....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS