KLAIPĖDOS LIGONINĖJE MIRĖ PER BALKONĄ IŠKRITĘS VYRAS
Pirmadienį vakare Klaipėdoje mirė iš balkono iškritęs vyras. Kaip įvyko nelaimė, kol kas nepranešama, vyksta nelaimės tyrimas.
19.41 val. pagalbos telefonu paskambinęs žmogus pranešė, kad prie daugiabučio namo guli vyras. Pranešėjas teigė, kad žmogus nejuda.
Į įvykio vietą išskubėjo greitosios medicinos pagalbos stoties ekipažas. Netrukus paaiškėjo, kad žmogus yra patyręs labai sunkią traumą, veikiausiai, jis krito iš penktojo aukšto.
43 metų vyras skubiai išgabentas į ligoninę, tačiau sužalojimai buvo pernelyg sunkūs. 20.40 val. konstatuota jo mirtis.
Miesto policijos komisariato pareigūnai ėmėsi tyrimo mirties priežasčiai nustatyti.
Policininkai bandė sužinoti, ar vyras iš balkono iškrito netyčia. Siekta apklausti jo namiškius bei kaimynus, ieškota įvykio liudininkų.
Pirminiais duomenimis, šis vyras į Klaipėdą buvo atvykęs pasisvečiuoti iš kito miesto.
Paprastai, apie panašius atvejus policininkai nelinkę atskleisti daugiau duomenų, nepranešama ir apie tyrimo baigtį. Todėl visuomenei lieka neatsakyta į klausimus, ar nelaimė įvyko neatsargiai elgiantis, ar savižudybė.
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
-
16 komentarai
-
BNS inf.4 komentarai
-
DMN inf.24 komentarai
jobanas antivakseris