Latvių kariškių nesėkmės Klaipėdoje | kl.lt

LATVIŲ KARIŠKIŲ NESĖKMĖS KLAIPĖDOJE

Panašu, Klaipėda nėra svetingas užsieniečiams miestas. Tai paaiškėjo savaitgalį, kai naktį mūsų mieste nukentėjo du latviai kariškiai. Vienas jų buvo apiplėštas, kitas patyrė fizinį smurtą.

Šeštadienio naktį, apie 1.30 val. į vieną Klaipėdos ligoninių greitosios pagalbos ekipažas pristatė 34 metų latvį. Jam buvo sumušta galva.

Vyras yra Latvijos karinių pajėgų karys. Ko gero, jis į mūsų miestą atvyko su kitais NATO pajėgų kariškiais.

Medikams nukentėjusysis aiškino, kad prieš pirmą nakties kruizinių laivų terminale, Priešpilio gatvėje jis susikivirčijo su keliais nepažįstamaisiais ir buvo jų sumuštas.

Įvykį tiriantys pareigūnai įtaria, kad karys buvo neblaivus.

Dar vienas latvių karys tikino, kad buvo užpultas didžiausiame miesto prekybos centrų. 32 metų Latvijos karinių jūrų pajėgų jaunesnysis puskarininkis šeštadienio ryte, apie 8.30 val. kreipėsi į uostamiesčio policijos komisariatą ir pranešė, kad buvo apvogtas.

Paaiškėjo, kad naktį kariškis leido kazino, veikiančiame prekybos centro patalpose. Vaizdo kameros užfiksavo, kaip šis žmogus bandė laimę prie žaidimo automatų. Kažkuriuo momentu jis, matyt, pritrūko pinigų, kažkoks žmogus jį palydėjo iki bankomato, paskui vyrai drauge lošė.

Apie 5 val. ryto latvis pasigedo piniginės ir apie tai garsiai pareiškė.

Kiek vėliau piniginę jam atidavė barmenė, sakė, radusi ją ant baro.

Piniginėje tebebuvo kariškio dokumentai, tik eurų nebeliko.

Pareiškime policijai 8.30 val. vyras rašė, kad telefonas „Huawei P10“ ir piniginė iš jo buvo atimti.

Klaipėdos miesto policijos komisariato pareigūnai pradėjo apiplėšimo tyrimą.

Pareigūnų teigimu, nukentėjusysis įvykio metu buvo neblaivus, kai kariškis su jais bendravo, pareigūnai užfiksavo apie pusantros promilės.

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

Man buzuko

reikia.Žinau kur panaudosiu:D)

Anonimas

Siu metu Balandzio men. antroje puseje NATO uzpuls Rusija. Prasides karas.

Jonas

Miestas yra žmonių miškas. Girtas pilietis- apšlubęs briedis , kurį medžioja nuolat budintys vilkai-vagys. Ir taip nuo Romos imperijos laikų.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS