Nelaimės Joninių išvakarėse – partrenkta dviratininkė, susidūrė paspirtukininkai | kl.lt

NELAIMĖS JONINIŲ IŠVAKARĖSE – PARTRENKTA DVIRATININKĖ, SUSIDŪRĖ PASPIRTUKININKAI

Joninių išvakarėse blaivus garbaus amžiaus vairuotojas Klaipėdoje susidūrė su jauna dviratininke, kuri dėl sužalojimų nuvežta į ligoninę. Į medikų rankas pateko ir paspirtukais važiavusi mergina bei mažametis vaikas. Jie dviračių tako nepasidalijo Palangoje.

Ketvirtadienį apie 17 val. Klaipėdos Varpų gatvėje 73-ejų blaivaus vyro vairuojamas automobilis „Mercedes -Benz“ susidūrė su iš šaligatvio į važiuojamąją kelio dalį išvažiavusia 25-erių dviračiu važiavusia moterimi, kuri dėl patirtų sužalojimų gydoma ligoninėje.

Šiuo atveju pradėtas tyrimas dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Beveik tuo pat metu Palangoje, prie Vytauto ir Vasario 16-osios gatvių sankryžos, susidūrė dviračių taku elektriniais paspirtukais važiavę 22-ejų mergina ir 11-metis. Abu jie nuvežti į ligoninę. Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Gairės: eismo nelaimė, avarija, paspirtukai, dviratininkas, avarija LT
Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Mari

Visi nori paspirtukais vaźinėt,bet laikytis taisyklių ir tvarkos niekas nenori.Paskui traumos ivairios pasipila.

jonas

tai jeigu yra zmones kurie ir dviraciais ir paspirtukais nemoka vaziot tai ka cia padarysi galima ir begant nemokant gauti luzi ar trauma :)

o

kur tik bepazvelgs ituo didesne bedugne klimpstam su siais vasalklonais kurie savy nesureguliuoja tai ner ko ju klaust nebent pats priklausai tam sizdurnynui/===
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS