Policija prašo pagalbos paieškose: vairuotojas perėjoje partrenkė mažametę ir pabėgo | kl.lt

POLICIJA PRAŠO PAGALBOS PAIEŠKOSE: VAIRUOTOJAS PERĖJOJE PARTRENKĖ MAŽAMETĘ IR PABĖGO

Penktadienį iš ryto Klaipėdoje pėsčiųjų perėjoje partrenkęs vaiką vairuotojas pabėgo iš įvykio vietos. Išvakarėse uostamiestyje pėsčiųjų perėjoje partrenktas dar vienas žmogus.

Penktadienį eismo įvykis užfiksuotas 7.45 val. perėjoje prie Statybininkų prospekto ir Žardininkų gatvių sankryžos.

Liudininkė teigimu, apie septynerių metų mergaitę partrenkė nenustatytos markės ir modelio pilkas, lengvasis automobilis, gali būti, kad tai – „Volkswagen“.

Vairuotojas pabėgo, o įvykį tiriantys policijos pareigūnai prašo atsiliepti žmones, kurie matė ir galbūt užfiksavo įvykį.

Liudininkai prašomi susisiekti su Klaipėdos apskr. VPK Administracinės veiklos ir eismo įvykių tyrimo skyriaus tyrėjais tel. Nr. 870061082; 867059145, arba el. paštu:vitalija.klaniute@policija.lt.

Dar vienas žmogus pėsčiųjų perėjoje partrenktas ankstų rytą nukentėjo Sausio 15-osios gatvėje. Čia 39 metų vyro vairuojamas automobilis „Opel“ partrenkė 52 metų dviratininką.

Policijos atstovai nepatikslino, ar vyras vedėsi dviratį, ar juo važiavo.

Greitosios medicinos pagalbos ekipažas nukentėjusįjį išgabeno į ligoninę.

Rašyti komentarą
Komentarai (14)

Orų prognoze

BMW žemai skraido. Bus lietaus

Anonimas

Niekas neuždeda kelių chuliganams apynasrio, todėl taip ir gaunasi. Kai Vokietijoje drag'o metu " nukepė" žmogų, oho kokias baudas vokiečiai uždėjo. Už

Kelių policijos viršininkui Klaipėdos

Darosi vis blogiai, nuo močiučių iki vaikų traiškymo perėjose Klaipėdoje ir tai yra rezultatas darbų kurie nenudirbti,nebaudžiamumas įsivyrauja masiškai.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS