Savaitgalį pajūrio savivaldybės keliuose – girti vairuotojai | kl.lt

SAVAITGALĮ PAJŪRIO SAVIVALDYBĖS KELIUOSE – GIRTI VAIRUOTOJAI

Savaitgalį policijos pareigūnams pajūrio savivaldybėse įkliuvo keli neblaivūs vairuotojai, ne vienam jų fiksuotas sunkus girtumo laipsnis. Vis dėlto tik vienintelis pažeidėjas buvo uždarytas į areštinę, kitiems įteikti kvietimai atvykti į apklausą.

Šeštadienį apie pusė dvyliktos dienos Klaipėdoje, Jaunystės gatvėje, patikrinus į parduotuvės kiemą įvažiavusio automobilio „Audi“ vairuotoją, gimusį 1981 m., jam nustatytas 2,29 prom. neblaivumas. Vyrui įteiktas šaukimas atvykti į apklausą.

Vakarop, apie 20.30 val., Pyktiškės kaime, Klaipėdos rajone, sustabdyto automobilio vairuotojui, gimusiam 1975 m., nustatytas 3,16 prom. neblaivumas. Ir šiam vairuotojui įteiktas šaukimas atvykti į apklausą.

Tą patį šeštadienio vakarą, po 22 val., Palangoje, Sodų gatvėje, automobilio „Opel Vectra“ vairuotojui, gimusiam 1983 m., nustatytas 2,46 prom. neblaivumas. Šis asmuo jau sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Dar po kiek laiko, prieš 23 val., Klaipėdos rajone, kelyje Klaipėda–Liepoja, sustabdžius automobilį „Mercedes-Benz“ jo vairuotojui, gimusiam 1988 m., nustatytas 1,56 prom. neblaivumas. Jis privalės atvykti į apklausą policijoje.

Na, o sekmadienį, apie 3 val. nakties, Kretingos rajone, Plokščių kaimo ribose, sustabdyto automobilio „Opel Zafira“ vairuotojui, gimusiam 1992 m., nustatytas 3,09 prom. neblaivumas. Jam taip pat gresia rimti nemalonumai.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS