Su kvaišalais kišenėje – į gatvę | kl.lt

SU KVAIŠALAIS KIŠENĖJE – Į GATVĘ

Policininkams vis dažniau įkliūva narkotikais besisvaiginantys jauni žmonės. Kai kurie jų nutveriami ne tik apsvaigę, bet ir su savimi turintys kvaišalų.

Ketvirtadienio naktį, apie 1.30 val., policijos patruliai Pušyno gatvėje patikrino 22 metų vaikiną ir jo striukės kišenėje aptiko žalsvos medžiagos, specifinis jos kvapas išdavė, kad tai – kanapės.

Pareigūnai įsisodino vaikiną į tarnybinį automobilį ir nugabeno į policijos komisariatą, kur jis praleido likusią nakties dalį.

Kitas vyras įkliuvo viduryje dienos. Apie 15.30 val. Taikos prospekto daugiabučių namų kiemuose svirduliavo ir taip patraukė aplinkinių dėmesį 34 metų vyriškis.

Iškviesti policininkai ėmė kalbinti įtartinai atrodantį vyrą, jis atsakinėjo į klausimus nerišliai, paklaustas, ar turi neleistinų daiktų, iš kelnių kišenės ėmė traukti, ką turėjo.

Tuo metu jam iš kišenės iškrito folijos lankstinukas. Jame esantys gelsvi milteliai vertė pareigūnus įtarti, kad tai – narkotikai.

Šis žmogus taip pat buvo laikomas policijos komisariato laikino sulaikymo kameroje, kol prablaivėjo, vėliau su juo bendravo ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių medžiagų disponavimo atliekantys pareigūnai.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Pinigų klausimas

Pagal tai kiek jau sumušta pinigų į kovą su narkotikais jau turėjo būt seniai laimėtas, o narkotikus vartojančių arba daugėja arba nesikeičia. Paaiškinkite man ar jūs kovojantys specialiai prakišinėjat, ar taip ir turi būti?

Joo

iškratė ne kelnes bet kišenes, nes gali būti kaip Šustauskui

SUSIJUSIOS NAUJIENOS