Jokios sovietinės nostalgijos, tiesiog tai normalus , normalių atlikėjų konkursas kuriame varžosi talentai, o ne žydrų sėdynių demonstruotojai. Suprantu, kad redakcijai rūpi tik pinigai, nes jie atsiduoda propagandiniu šū...u.
ant tiek debiliškas, kad net nesinori skaityti po kelių pirmų sakinių. Autorius galėtų pasidomėti, - Intervizijos konkursas vykdavo dar tada, kai jokios eurovizijos nebuvo. Ir pagaliau išmokite teisingai rašyti - Tarybų, o ne Sovietų.
Žurnalistai pasiekė dugną, kurią kūno vietą jums kutena, Rusijos naujienos? Norite neadekvačių atsiliepimų? Ką nori tą tegul ir daro savo šalyje ar su JAV, ar su Mozambiku. Pigūs pletkai, ar tikrai Lietuvoje nėra jokių gerų naujienų, pasiekimų? Rašykite apie savo šalį, renginius tai tikrai lietuviams bus idomu. Ne žurnalistika, o tuščias, skylėtas kibiras
iš vis nesuprantu ko tie vietiniai patryyyyjotai rūpinasi dėl Rusijos ir kas ten vyksta ? Jūsų nekvietė ? Tai ir nesirūpinkite :) Geros dienos ir nuotaikos .
o kas tą mėšliną renginį atidarinės? Šamanas su daina "ja ruskij" ? Išsigimėlių orda, nieko nemoka- tik kopijuoti, visi filmai nukopijuoti ir pavogti iš vakarų, nieko nemoka patys sukurti. Didžiuojasi vagystėmis eilinį kartą. Ben pastatytų ir paleistų veikti unitazų fabriką, ramiau būtų.
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)