J. Pinskus: maždaug pusė Regionų frakcijos narių yra aktyviausi Šeimų maršo dalyviai | kl.lt

J. PINSKUS: MAŽDAUG PUSĖ REGIONŲ FRAKCIJOS NARIŲ YRA AKTYVIAUSI ŠEIMŲ MARŠO DALYVIAI

Opozicinės Regionų frakcijos seniūnas Jonas Pinskus sako, kad nemaža dalis jo vadovaujamos frakcijos narių aktyviai įsitraukia į Lietuvos šeimų sąjūdžio organizuojamus protestus. Parlamentaro teigimu, jis pats taip pat ne kartą sulaukė klausimo, ar Regionų frakcijos atstovai dalyvaus penktadienio mitinge prie katedros.

„Man tas klausimas labai dažnai užduodamas. Iš tiesų, aš noriu pasakyti, kad iš mūsų Regionų frakcijos, jeigu pastebėjote, aktyviausi dalyviai šiame „šeimų marše“. Ir gerbiamas Valkiūnas, gerbiamas Gražulis, Beata Petkevič. Taip, kad vos ne 50 proc. mūsų frakcijos dalyvauja šitame marše“, – penktadienį „Žinių radijui“ sakė J. Pinskus.

Paklaustas, ar Petras Gražulis yra jų paskirtas atstovas šiuose mitinguose, J. Pinskus akcentavo, kad jo vadovaujamos frakcijos narys pats priima sprendimus, kokiuose protestuose dalyvauti.

„Mums deleguoti jo nereikia, jis pats deleguojasi“, – tvirtino Regionų frakcijos seniūnas.

Mums deleguoti jo nereikia, jis pats deleguojasi.

Tačiau pats parlamentaras sako šiuo metu dar tiksliai nežinantis, kokie konkrečiai reikalavimai bus išsakyti penktadienio proteste Katedros aikštėje.

„Pirmas maršas buvo už tradicinę šeimą, dabar netgi sunku suprasti, kokie bus reikalavimai šiandien. Praeitas maršas buvo nukreiptas prieš skiepus, bet daugiau gal prieš Seimą. Aš nežinau, kokie transparantai ar reikalavimai iškelti šiame marše. Manau, turbūt šiąnakt koregavo savo reikalavimus, kokius pateiks, dėl ko tas maršas. Ar protestas dėl protesto, ar iš tiesų bus kažkokie reikalavimai, ar važiuos ant to paties bagažo, kaip ir prieš tai: prieš skiepus ir tradicinę šeimą. Taip, kad bus įdomu“, – teigė J. Pinskus.

ELTA primena, kad penktadienį Vilniaus katedros aikštėje vyks Lietuvos šeimų sąjūdžio organizuojamas mitingas. Leidimas renginiui su savivaldybe galiausiai buvo suderintas, kuomet organizatoriai, atsižvelgę į sostinės valdžios ir policijos pastebėjimus, pateikė pakartotinį prašymą renginiui vykti Katedros aikštėje, o ne prie Seimo, kaip buvo planuojama anksčiau. Taip pat pakeistas ir renginio laikas bei maksimalus galimas dalyvių skaičius.

Šeimų sąjūdžio atstovai skelbia, kad renginyje bus paskelbti reikalavimai valdantiesiems. Jie tikina šiame proteste kovosią už teisę žmonėms patiems spręsti savo likimus bei susigrąžinti demokratiją, apginti šalį.

„Neįmanoma pasiekti laisvo gyvenimo ir ateities, nesusigrąžinus teisės patiems spręsti savo likimą. Lietuvos šeimų sąjūdis sukaups visuomenės valią, žmonės pakils, mobilizuosis, susigrąžins demokratiją ir apgins savo šeimas, savo tautos vertybes ir valstybę“, – teigiama organizatorių puslapyje paskelbtame renginio aprašyme.

Į mitingą kviečiami ir visų opozicinių politinių partijų atstovai.

„LŠS kviečia prisijungti visas opozicines partijas, visuomeninius judėjimus, grupes ir atskirus žmones iš visos Lietuvos bei visos Europos visuomeninius judėjimus. Miestą pažadins būgnų griaudėjimas – jų dundėjimas primins valdantiesiems, kad Lietuva dar gyva ir paprastai pasiduoti nežada“, – rašoma Šeimų sąjūdžio puslapyje.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

justus

Negaliu suprasti ant kiek reikia būti kvailam , kad netikėti mokslu paremtos tiesos. Kovotojai už laisvę prieš skiepus net nesupranta, kad kovoja už anarchiją, o ne laisvę. Laisvė duoda ne vien laisvę, bet ir pareigą, moralę. Pareigingas moralus žmogus saugos save, kitus žmones, o nesieks,kad kuo daugiau užsikrėstų, sirgtų, mirtų, kad vėl būtų įvestas karantinas. Čia gali būti tik du atvejai, arba silpnaprotis arba tikras Lietuvos priešas. Kitų atvejų paprasčiausiai nėra.

Pinckau

Nieko gero iš tavęs

Anonimui Pydarui

įprato gyventi iš pašalpu
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS