R. Paksas sako, kad neturi planų grįžti į politiką – užsiima aviacija | kl.lt

R. PAKSAS SAKO, KAD NETURI PLANŲ GRĮŽTI Į POLITIKĄ – UŽSIIMA AVIACIJA

Per apkaltą iš prezidento pareigų pašalintas Rolandas Paksas teigia šiuo metu neturintis politinių planų ir esantis atsidėjęs mėgstamai veiklai – aviacijai.

Tai jis BNS tvirtino trečiadienį po to, kai Kristupas Krivickas pranešė paliekantis Tautos ir teisingumo sąjungos pirmininko Petro Gražulio komandą dėl šio ketinimų suartėti su esą į aktyvią politiką grįšiančiu R. Paksu.

„Pirmas dalykas, neturiu (susitarimų – BNS), antras dalykas, jei ir turėčiau, nenorėčiau dalytis, nes visa galva esu dabar mėgiamoje veikloje. Mano mėgiama veikla – aviacija. Niekam kitam laiko nėra. Toks mano komentaras“, – BNS trečiadienį sakė R. Paksas.

Paklaustas, ar ketina grįžti į aktyvią politiką, jis atsakė: „Bandžiau atsakyt jums, kad man neįdomu“.

Iš P. Gražulio komandos antradienį apie pasitraukimą paskelbęs jo padėjėju dirbęs K. Krivickas trečiadienį per spaudos konferenciją teigė, kad politikų suartėjimas yra „pats svarbiausias motyvas“, dėl ko nusprendė trauktis.

„P. Gražulis atėjęs ir tapęs Tautos ir teisingumo sąjungos pirmininku aptarinėjo ir turėjo tam tikrų ketinimų suartėti su R. Paksu (...) Ruošėsi grįžimui į aktyvią politinę veiklą, tyliai laukė antro balsavimo dėl Konstitucijos pataisų“, – teigė K. Krivickas.

Ž. Gedvilos / BNS nuotr.

Pats P. Gražulis taip pat teigė jokių susitarimų su R. Paksu neturintis.

„Jokių susitarimų neturiu, pirmiausia pats R. Paksas turi apsispręsti, ar jis nori dalyvauti, ar nenori dalyvauti. Kol kas jokių ketinimų, kad dalyvaus politikoje iš jo negirdėjau. Jei išgirstume, tą klausimą, svarstytume“, –  teigė P. Gražulis.

P. Gražulis atėjęs ir tapęs Tautos ir teisingumo sąjungos pirmininku aptarinėjo ir turėjo tam tikrų ketinimų suartėti su R. Paksu.

Politikas neslėpė prieš keletą mėnesių bendravęs su R. Paksu, kalbėjęs apie aviaciją ir su tuo susijusius planus, skrydį per Atlantą.

„Jis kol kas nesiruošia grįžti į aktyviąją politiką. Jis apie tai net nekalba. Kartais, taip, pabendrauju apie skrydį, planus, bet apie politiką nieko nekalba, tai ką aš galiu kalbėti su juo. (...) Šiek tiek užsiminė, sakė, neturiu minčių apie politiką“, – teigė parlamentaras.

Seime sėkmingai įvyko pirmas balsavimas dėl Konstitucijos pataisų, kuriomis siekiama asmenims, iš pareigų pašalintiems per apkaltą, panaikinti dabar galiojantį draudimą iki gyvos galvos būti renkamiems prezidentu, Seimo nariais ir į kitas pareigas, kam duodama konstitucinė pataisa.

Konstitucijos pataisa numato, kad toks asmuo praėjus dešimčiai metų po apkaltos vėl galėtų kandidatuoti į prezidentus, Seimo narius, kt.

Šie pakeitimai leistų į politinę areną grįžti nušalintam prezidentui R. Paksui. Antras balsavimas dėl pakeitimų turėtų vykti dar šį pavasarį.

R. Paksas anksčiau yra vadovavęs dabar jau neegzistuojančiai partijai „Tvarka ir teisingumas“. Tuomet šiai partijai priklausė ir P. Gražulis.

GALERIJA

  • R. Paksas sako, kad neturi planų grįžti į politiką – užsiima aviacija
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

GAILA

Lietuva prarado tą, kuris bent bandė kovoti su įsišaknijusią landsberginę korupcija. Šiandien Lietuvą jau NIEKAS neišgelbės. Nebent dar vienas sąjūdis, kuris susodintų visą landsberginę šutvę ir Lietuva pradėtų naują gyvenimą, kurioje prioritetas būtų žengti Suomijos, Švedijos ar Islandijos keliu.

ALGIS

Pagaliau lakūnas atėjo į pprotą .

SUSIJUSIOS NAUJIENOS