S. Skvernelis apie santykius su R. Karbauskiu: nematau jokio konflikto | kl.lt

S. SKVERNELIS APIE SANTYKIUS SU R. KARBAUSKIU: NEMATAU JOKIO KONFLIKTO

Premjeras Saulius Skvernelis ir „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis teigia, kad tarp jų nėra jokio konflikto, Vyriausybės vadovui sukritikavus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą dėl jos nepakankamai demokratinio valdymo.

„Aš nematau jokio konflikto, tai yra diskusijos dėl tolimos ateities, dėl politinės partijos (...) Tai daugiau politiniai dalykai, politinės diskusijos, kurios vienoje ar kitoje politinėje jėgoje vyksta“, – antradienį Seime žurnalistams sakė Vyriausybės vadovas.

Jis tvirtino su R. Karbauskiu bendraująs kaip ir anksčiau.

„Bendraujame kaip ir bendravome, nereikia ieškoti kokių nors sąmokslo teorijų, tiesiog diskusijos ir nuomonių išsiskyrimas būna, bet aš tikrai bendrauju su visais ir bendrauju su juo“, – teigė S. Skvernelis.

R. Karbauskis savo ruožtu tvirtino neturįs pretenzijų dėl premjero nuomonės.

„Niekas niekada dėl nuomonės reiškimo vienas kitam arba šiuo atveju premjerui pretenzijų nereiškia, tiesiog mano vakar buvo pasakyta, kad gelbėti mūsų nereikia. Premjeras šiandien minėjo, kad šiek tiek buvo hiperbolizuotas jo noras, čia jau galbūt patarėjo pastangomis“, – antradienį Seime žurnalistams sakė „valstiečių“ lyderis.

Bendraujame kaip ir bendravome, nereikia ieškoti kokių nors sąmokslo teorijų, tiesiog diskusijos ir nuomonių išsiskyrimas būna.

S. Skvernelis sekmadienį transliuotame interviu „Lietuvos ryto“ televizijai pareiškė, kad svarstytų tapti partijos nariu ir kandidatuoti su ja 2020 metų Seimo rinkimuose, jeigu ši politinė jėga pasikeistų.

„Norisi, kad ta politinė partija (...) būtų demokratinė, vertybėmis pagrįsta, demokratiniais principais, diskusijomis paremta politinė jėga“, – sakė jis.

Jis tvirtino, kad „į tokią partiją, kokia ji šiandien yra, man įstoti būtų sunku“.

Pirmadienį premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas pareiškė, kad S. Skvernelis svarstytų galimybę tapti partijos pirmininku, jeigu ši keistųsi.

Reaguodamas į tai R. Karbauskis atkirto, kad jam nepriimtinos S. Skvernelio sąlygos dėl įstojimo į partiją ir kad poreikio ją „gelbėti“ nėra.

Antradienį „valstiečių“ lyderis vylėsi, kad iki Seimo rinkimų jo vadovaujamos partijos nei pavadinimas, nei vertybės nesikeis.

Tuo metu S. Skvernelis tvirtino, kad jam ne kartą reikėjo užsienio kolegoms paaiškinti, „kaip politiškai valstiečiai ir žalieji yra viena politinė partija“.

S. Skvernelis 2016 metų „valstiečių“ Seimo rinkimų sąraše buvo įrašytas pirmu numeriu ir įvardytas kaip kandidatu į premjerus, bet į partiją taip ir neįstojo.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

nebuk

daunas ir netiesyk saves nes pries 1 men sakiau kad /markizas / nori tavim atsikratyti su pasiulymu atsistatydinti ka pats ir pazadejai tai laikyk zodi nes tokie vadai panasus i trumpo /cirkus. saliai nereikalingi taip kaip ir pats naisiu /markizas/ nes esate sovietbolsevykinis palikimas ir geriau vaziuok prie vidjuros tramdyt emigrantu tai tavo stichija kuri laukia,,,,,

...

"Melagis melavo... Molotkovą gaudė..." - kodėl dar anuomet neatsistatydino?

tai kas galvoja

tas seniai mato kad viskas tvarkoje.Tik jau 3 metai varomas melas, iškreipta realybė ir blogai slepiama ,,amžinųjų"5 partijų neapykanta valstiečiams, niekaip nenueina į praeitį. O sulig kiekviena diena įkyriai lenda visuomenei į galvas vėl ir vėl.Turėtumėte sugalvoti, kaip sutvarkyt visuomenės informavimo įstatymą, kad valstybininkų įžūlus melas, klastojimai ir dezinformacija nebūtų skleidžiami.Ir kad į žiniasklaidą nepatektų perkami sudžiai ir įtakojami partijų nariai.pradžiai - atimt licendzija TV kanalams, neatitinkantiems LR Konstitucijos str. kur pabrėžiama, kad Lietuvos pilietis turi teisę į svarbios informacijos gavimą. Čia pradžiai..

SUSIJUSIOS NAUJIENOS