V. Tomaševskis dalyvaus nacionalistinių partijų susitikime: tam tikra prasme atstovausiu Lietuvai | kl.lt

V. TOMAŠEVSKIS DALYVAUS NACIONALISTINIŲ PARTIJŲ SUSITIKIME: TAM TIKRA PRASME ATSTOVAUSIU LIETUVAI

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) pirmininkas Valdemaras Tomaševskis tvirtina dalyvausiantis savaitgalį vyksiančiame Nacionalistinių partijų susitikime, skambiai pavadintame „Apginti Europą“. Kaip Eltai teigė europarlamentaras, Madride vyksiančiame renginyje jis atstovaus ne tik savo politinei jėgai, tačiau tam tikra prasme ir visai Lietuvai.

„Tai patriotinių partijų, kurie pasisako už Europą kaip tautų Europą, o ne federaciją, susitikimas“, – Eltai teigė politikas.

„Tai bus jau antrasis partijų lyderių susitikimas. Aš atstovausiu savo partijai. Tam tikra prasme ir Lietuvai atstovausiu“, – pažymėjo V. Tomaševskis.  

Kraštutinei dešinei priskiriamos partijos su panašia iniciatyva jau buvo susirinkusios praėjusių metų gruodį Varšuvoje.  

Įvairių šalių nacionalistų ir ultradešiniųjų lyderių susitikimas prasidės penktadienį Madride. Renginį organizuoja trečia pagal dydį partija Ispanijos parlamente – ultradešinioji „Vox“.

Pasak partijos lyderio Santiago Abascalio, susitikimo tikslas – „apginti Europą nuo išorinių ir vidinių grėsmių, propaguojant alternatyvą globalistinėms tendencijoms, kurios, kėsindamosi į valstybių suverenitetą, kelia grėsmę visai Europos Sąjungai“.

Pranešama, kad susitikime, be kita ko, dalyvaus Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas, jo kolega iš Lenkijos Mateuszas Morawieckis, kandidatė į Prancūzijos prezidentus ultradešiniųjų pažiūrų Marine Le Pen bei atstovai iš Austrijos, Belgijos, Bulgarijos, Estijos, Rumunijos, Nyderlandų ir Lietuvos.

Rašyti komentarą
Komentarai (10)

Lietuvis

Už rusija atstovausi tai gal but . Lietuvai tokiu atsovu tikrai nereikia .

Gi

Visos šios "partijos" dirba už kremliaus pinigus, jie baisūs eurofobai. Įtraukti tokius į sąrašus ir neįleisti į ES

O

Aš pasisakau už Europą, kaip federaciją. Mano žodis tikrai svarbesnis nei antivalstybinio tomaševskio
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS