D. Nausėdienė pasveikino karius su artėjančia kariuomenės diena | kl.lt

D. NAUSĖDIENĖ PASVEIKINO KARIUS SU ARTĖJANČIA KARIUOMENĖS DIENA

Artėjančią Lietuvos kariuomenės dieną Diana Nausėdienė paminėjo jau antradienį kartu su Plungės rajono Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazistais, kurie atvyko koncertuoti į Vilniaus mokytojų namus.

Šioje gimnazijoje veikia jaunųjų šaulių pučiamųjų instrumentų orkestras, vaikinų vokalinis ansamblis ir joje mokosi vaikai iš visos Lietuvos. Tai bene vienintelė mokykla šalyje, kurioje dirbama pagal gynybinio pilietinio ugdymo programą.

Vakaro metu skambėjo partizanų bei senos lietuvių karinės dainos. Jas dainavo ir D.Nausėdienė kartu su moksleiviais. Vakarą vedė Veronika Pavilionienė, kuri dalijosi jautriais prisiminimais, kaip išmoko partizanų dainas, kai kurias - kaip raudas iš jų motinų.

D.Nausėdienė sveikindama su artėjančia Kariuomenės diena visus esamus ir būsimus karius, bei jų vadus kalbėjo: "Mielas jaunime, kai jūs uždainuojate - verkia siela, kai jūs užgrojate maršą - skamba ne tik nuostabūs muzikos garsai, bet ir gyvenimo triumfas.

Labai linkiu, kad jūs būtumėte tie kariai, kurie saugo mūsų valstybę, mūsų laisvę. Ir kad jums niekada netektų sudėti aukos. Tebūnie mūsų visų kelias šviesus, tegul žydi ir klesti mūsų valstybė. Tegul būna Lietuva tiltas, jungiantis kultūras ir joje gyvenančius žmones. Ačiū, kad esate. Ačiū, kad dainuojate ir suprantate partizanų dainas. Partizanų dainos - tai sielos rauda, kurią mes paliekame ateinančioms kartoms. Joje aišku, kas yra didvyris, o kas išdavikas, kas yra sąžinė, kas yra tikras gyvenimas

 

GALERIJA

  • D. Nausėdienė pasveikino karius su artėjančia kariuomenės diena
  • D. Nausėdienė pasveikino karius su artėjančia kariuomenės diena
  • D. Nausėdienė pasveikino karius su artėjančia kariuomenės diena
  • D. Nausėdienė pasveikino karius su artėjančia kariuomenės diena
R. Dačkaus (LR Prezidento kanceliarijos) nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS