Pagrindinėje Birštono aikštėje kitąmet planuojama įrengti fontaną-upelį | kl.lt

PAGRINDINĖJE BIRŠTONO AIKŠTĖJE KITĄMET PLANUOJAMA ĮRENGTI FONTANĄ-UPELĮ

Pagrindinėje Birštono Jono Basanavičiaus aikštėje iki kitų metų kurortinio sezono pradžios tikimasi įrengti upelio formos fontaną.

„Mes planuojame pagrindinėje aikštėje įrengti fontaną, tik jis bus nelabai tradicinis (...). Per visą aikštę suprojektuosime upeliuko stilistikos vandens kanalą su iš dangos trykštančiomis srovėmis“, – BNS teigė Birštono savivaldybės administracijos direktorė Jovita Tirvienė.

Jos teigimu, fontanu norima pagyvinti pagrindinę kurorto aikštę, sukurti naują miesto traukos zoną.

„Vanduo visada traukia. Be to, atsižvelgėme į tai, kad vasaros iš tikrųjų yra karštos, norisi gaivos ir ypač kurorte norisi padidinti patrauklumą“, – sakė J. Tirvienė.

Centriniame viešųjų pirkimų portale (CVPP) šią savaitę paskelbtas projekto rengėjo konkursas.

Birštono savivaldybės vyriausiosios inžinierės Daivos Milžinaitės-Štombergienės teigimu, projektuotojas per keturis mėnesius turės parengti bent tris fontano alternatyvas.

„Ar fontanas bus laužtais kampais, ar jis bus užapvalintas, kaip atrodys apšvietimas viename ar kitame variante. (...) Mes šitos minties neatsisakome, fontanas bus kaip upelis, bet ar tos srovės bus centruotos, ar lokaliai išdėliotos, ar dėstomos šalia upelio – (žiūrėsime – BNS) kaip mums pasiūlys, kaip projektuotojai įsivaizduoja“, – BNS teigė D. Milžinaitė-Štombergienė.

Projekto kainos savivaldybės atstovės neįvardijo, ji turėtų paaiškėti parengus projektą ir pasirinkus konkrečius sprendinius. Aikštės tvarkymą ketinama finansuoti savivaldybės lėšomis.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Linkiu sėkmės!

Šiaip ar taip, bet gerai, kad savivaldos valdžia turi iniciatyvų, ieško naujų akcentų kurortui.

Kuo

daugiau statybų, beskonybių, atrakcijėlių tuo labiau mažėja senų erdvių pasivaikščiojimui pabūti ramybėje, ko ir reikia tokiems kurortiniams miesteliams, kartais geriau nieko nedaryti , negu daryti del darymo.

Nagi

reikia pasirodyti pasireklamuoti ;grandioziniais; darbais. Labiausiai ko gero pelningas buvo Nemuno vagos gilinimas ir salelės antims supylimas, kurios po geros žiemos galim pasigesti.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS