Prezidento patarėja: galimybių pasą reikia stabdyti iš karto | kl.lt

PREZIDENTO PATARĖJA: GALIMYBIŲ PASĄ REIKIA STABDYTI IŠ KARTO

Prezidento patarėja Irena Segalovičienė teigia, kad galimybių paso naudingumas dėl vyraujančios omikron atmainos yra sumažėjęs, todėl prezidentūra sveikina Vyriausybės planus jo atsisakyti.

„Galimybių pasą reikia stabdyti iš karto (...) Tai turėtų padaroma nieko nelaukiant“, – Žinių radijui antradienį sakė I. Segalovičienė.

Pasak prezidento patarėjos, ji nematanti prasmės kada nors dar pasinaudoti galimybių pasu.

„Ateityje grąžinti (galimybių pasą – BNS) nelabai matau vertės. Esant poreikiui reikėtų ieškoti naujų būdų“, – sakė I. Segalovičienė.

Galimybių pasą reikia stabdyti iš karto.

Pirmadienį posėdžiavusi Vyriausybės nepriklausomų ekspertų taryba pritarė planams stabdyti galimybių paso taikymą.

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė praėjusį penktadienį paskelbė, jog sprendimą dėl galimybių paso sustabdymo Vyriausybė turėtų priimti trečiadienį.

Dėl omikron atmainos fiksuojant susirgimus ir tarp paskiepytųjų, o ligos eigai tapus lengvesne, pastaruoju metu imta abejoti reikalingumu ir toliau Lietuvoje naudoti galimybių pasą.

Rašyti komentarą
Komentarai (15)

Anonimas

Spyris į užpakalį tikintiems mokslu.... O mažoka.

Birute

Ir kuo greiciau tuo geriau.Visai TAUTAI reikia paduoti i teisma vyriausybe uz si genocida.Kiek ji prazude zmoniu kiek dar suluosino.Si valdzia yra ne TAUTOS isrinkta o atejunu.Vien paskaicius ju biografijas plaukai siausiasi o tai nutyleta.

Kiek kartu prarado galimybe patylėti

Tik bando kvailai kritikuoti, o nėr a nieko protingo, iš anksto, pasiūlęs
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS