STT tikrino Žuvininkystės tarnybą dėl dokumentų klastojimo | kl.lt

STT TIKRINO ŽUVININKYSTĖS TARNYBĄ DĖL DOKUMENTŲ KLASTOJIMO

Gavus informacijos apie galbūt suklastotus žuvų apskaitos dokumentus, Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai penktadienį lankėsi Žuvininkystės tarnyboje, BNS patvirtino tarnybos atstovė.

Žuvininkystės tarnybos Finansų ir turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Rita Šakinytė sakė, jog STT darbuotojai lankėsi įtarus, jog įstaigoje galėjo būti netinkamai vesta žuvų apskaita.

„STT darbuotojai lankėsi tarnyboje, jie gavo iš išorės pranešimą, kad galimai netinkamai vyko apskaita. Po to direktorius pasidomėjo, jis pats skambino STT darbuotojams, informavo, kad gali būti, kad darbuotojas vis tik apskaitė žuvis neteisingai. Direktorius nieko nežinojo apie tą situaciją, pasiaiškinęs informavo STT“, – BNS sakė R. Šakinytė.

STT Komunikacijos skyriaus viršininkė Renata Keblienė BNS nurodė, jog kol kas tikrinama informacija, ikiteisminis tyrimas nėra pradėtas.

„Yra nagrinėjamas gautas pranešimas ir tikslinant aplinkybes buvo paprašyta pateikti tam tikrus dokumentus. Nėra priimto procesinio sprendimo, ar pradėti ikiteisminį tyrimą, ar atsisakyti jį pradėti. Tiesiog įprasta procedūra gavus pranešimą“, – sakė R. Keblienė.

Anot R. Šakinytės, STT darbuotojai kratų neatliko ir jokių dokumentų nepaėmė, jie tik kalbėjosi su tarnybos vadovu Tomu Kazlausku.

„Visiškai nieko nepaėmė, jokio dokumento, tiesiog buvo pokalbis su vadovu, nieko nevyko. STT buvo atėję tik pasiaiškinti faktus, patikrinti gautą informaciją“, – teigė Žuvininkystės tarnybos atstovė.

R. Šakinytės teigimu, galimai dokumentus klastojęs darbuotojas nuo pareigų nenušalintas, tačiau tarnyba dėl to pradėjo vidinį patikrinimą, kuris turėtų baigtis antradienį. Plačiau situacijos ji nekomentavo.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Nieko naujo

žaidimai su įžuvinimu yra itin pelningi, daugiau nei prieš 10 metų tame departamente irgi buvo korupcija, vos tik ateidavo audito ar kito tikrinimo metas, vadovybė it susitarusi dingdavo į atostogas ar komandiruotę, parašus dėt ir atsakomybę prisiimtipalikdavo tokį narkomaną, epileptiką, kurio išsilavinimas buvo bendrojo lavinimno mokyklos žemės ūkio mokyyojo, o dirbo prie finansų...tai supraskit, kokio lygio yra tie nusižengimai, kai tokie asmenys parašus deda - taip buvo anksčiau, o dabar kas ten/ gal balerina iš Operhauzo parašus deda kai visas kolektyvas po narkotikų savaitgalio sugrįžta ir nesugeba adekvačiai ieko atlikti, nežinau, tai piliečio nuomonė, pasvarstymas ir naudojimasis teise kritikuoti valdžią, reikšti nuomonę, pasisakyti, pasvarstyti - o tikrint juos privalu ir kruopščiai.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS