Žiniasklaida: Baltarusija bevizį režimą lietuviams ir latviams pratęsė iki 2022-ųjų pabaigos | kl.lt

ŽINIASKLAIDA: BALTARUSIJA BEVIZĮ REŽIMĄ LIETUVIAMS IR LATVIAMS PRATĘSĖ IKI 2022-ŲJŲ PABAIGOS

Baltarusijos užsienio reikalų ministerija pranešė apie bevizio režimo Lietuvos ir Latvijos piliečiams pratęsimą iki 2022 metų pabaigos, skelbia portalas smartpress.by.

Baltarusija bevizį režimą Lietuvos ir Latvijos piliečiams įvedė nuo balandžio 15-osios, tačiau tuomet laikinai – vienam mėnesiui.

Tuo tarpu Lietuvos žvalgyba įspėja, kad Rusijai pradėjus karą Ukrainoje, Lietuvos piliečiams vykstant į Rusiją ir Baltarusiją šių šalių žvalgybos tarnybos imasi aktyvesnių veiksmų bandydamos juos verbuoti.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Patriot.

Kartoja kaip papapūgos ,nors nežino tiesos arba nonori žinoti tiesos.Tiesos nera mūsų DELFI ir kauno dienos portale.Delfi išvis jokių komentarų anoniminių, pažeidžia LR konstitucijos 25 straipsnį, už ši pažeidimą galimą duoti į teismą.Kauno dienos portalas dar po kaip kurių straipsnių leidžia komentuoti.Nebijome viešumo,bet naudojamės LR konstitucijos 25 straipsnių. Ir reiškiame savo nuomonę,neižeizdami ,neagituodami.Koks bebūtų kaimynas,patinka - nepatinka reikia vieni kitus gerbti.Jeigu šunų , kačių negalima skriausti,kankinti,tai ką,žmogus Lietuvoje žemiau gyvulio garbės.Gėda tiems kurie taip mano.O Lukašenka atviras,tiesiai sakantis tiesą i akis,kokia jį bebūtų,nesupratote ....Už tiesą ir teisybę Lietuvoje !!!

odontologas

Tuoj tarakonas su huilo sulauks arba ghadafio likimo,arba kartuviu. Stai tada bus nematytos eiles prie sienos,norinciu pamatyti ruskij myr pabaiga.

Kaunas

Šaunuolis Lukašenka,nereikia tų vizų ,tik pasienyje reikia gerai ir atsakingai dirbti.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS