Leiba Davidovičius, pedofilai, „kucharkos“ ir kiemsargiai | kl.lt

LEIBA DAVIDOVIČIUS, PEDOFILAI, „KUCHARKOS“ IR KIEMSARGIAI

Pasaulio proletariato ir bolševikų vadeiva bei Sovietų sąjungos lipdytojas Vladimiras Iljičius Uljanovas, geriau žinomas kaip Leninas, yra drėbtelėjęs, o gal jo bendražygis Leiba Davidovičius Bronšteinas, geriau žinomas kaip Levas Trockis, yra priskyręs savo šefui frazę: "Svarbiausiu diktatūros uždaviniu Leninas įžvelgė valdymo demokratizavimą: "Kiekviena virėja (rus. кухарка) turi išmokti valdyti valstybę."

Dabartinės Rusijos diktatorius, atkuriantis blogio imperiją, nenukrypdamas žengia mauzoliejaus baidyklės nutiestais šunkeliais.

Šiemet vasario 27 d. rusų okupuoto Ukrainos miesto Berdiansko meru paskirtas Aleksandras Saulenka anksčiau buvo teistas už pedofiliją. Mero pavaduotoju paskirtas buvęs kiemsargis Nikita Samoilenka. Civilinės metrikacijos biuro vadove paskirta valytoja.

Zaporožės srities miestas Berdianskas – ne šiaip koks nors Batvinių-Bulvinių kaimas, o uostamiestis, kurortas, išsidėstęs prie Azovo jūros su 113 tūkst. gyventojų, plotas – 82 kv. kilometrai. Berdianskas – panašiai Šiaulių miesto dydžio, kur gyventojų beveik 100 tūkst., o plotas 81 kv. kilometras.

Žodžiu, Berdianske valdžiai būtų ką veikti. Ne tik protokolus kaimynams rašinėti už gaidžių išniekintus rūtų darželius ar varinėti iš turgelio girtus gaisrininkus, po pamainos miegančius ant prekystalių.

Bet koks skirtumas – "kucharka" valdys ar, pavyzdžiui, baigęs Maskvos tarptautinių santykių institutą, jau dirbantis ketvirtoje Rusijos vyriausybėje užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas, kuris neseniai gynė Rusijos prezidento tikslą "denacifikuoti" Ukrainą sakydamas, kad Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio žydiška kilmė nepaneigia V.Putino pozicijos.

Dabartinės Rusijos diktatorius, atkuriantis blogio imperiją, nenukrypdamas žengia mauzoliejaus baidyklės nutiestais šunkeliais.

Anot S.Lavrovo, V.Zelenskis galbūt ir žydas, tačiau "Adolfas Hitleris taip pat turėjo žydiško kraujo". "Tai visiškai nieko nereiškia. Išmintingi žydai sako, kad aršiausi antisemitai paprastai yra žydai", – sakė jis Tarptautinės darbo dienos proga Italijos televizijos kanalui "Rete4", tuo sukeldamas Izraelio pasipiktinimą.

Tokios nesąmonės tiražuojamos ne šiaip sau. Absurdiškais veiksmais ir propaganda siekiama įbauginti Vakarus.

Vakarų šalių žvalgybos nežino, ką po tokių nesąmonių pateikti ataskaitose savo prezidentams ar premjerams. Kaip gali garantuoti, kad Rusijos valdžiai visi namie? Juk ims vieną gražią dieną ir paleis branduolinę raketą.

Tokia rusų strategija duoda savo vaisių. Ukraina gauna NATO haubicų, tankų, bet šiuolaikinių tolimojo veikimo dronų, lėktuvų, su kuriais galėtų pulti okupuotas teritorijas ar trinktelėti į taikinius Rusijoje, pavyzdžiui, amunicijos sandėlius – kol kas – špygą taukuotą.

Paskui Vakarų demokratai sakys, kad padarė klaidą. Be reikalo išsigando, todėl tiek daug buvo išprievartauta ir nužudyta ukrainiečių vaikų. Juk dabar jau gailisi, kad neklausė rytų partnerių –  mūsų – dėl anglies, naftos, dujų "šmugelio", tai yra milijardinės prekybos su Rusija, kuri kelia realią grėsmę kaimyninėms šalims, laisvei ir demokratijai.

O šiandien už tuos juodus pinigus Rusijos diktatorius naikina Ukrainą.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Vigantas Danilavičius

Mieli brangūs pikčiurnos, komentuojantys mano mintis, Jūs galite lieti tulžį, kiek Jums patinka, svarbu, kad Jums po to pagerėtų. Esu skaitęs, kad Japonijoje tarnautojai gali užeiti į atskirą patalpą, kur kabo bokso kriaušė su viršininko veidu (arba manekenas) ir iš širdies išmalti tą marmūzę. Psichologai sako, kad nuo to praeina pyktis ir žmogui pagerėja. Tad nuleiskite garą. Ir Ačiū, kad skaitote, net pastebite faktines klaidas (pavyzdžiui, klaidingas datas). Sėkmės Jums.

Anonimas

O kas šiuo metu sėdi seime.Dauguma lbgt iškrypėlių narkomanų kgb o tai ir įrodo kam jie priklauso,Argi mūsų šalis yra saugi?

cha.... cia apraso siandieninius LGBTistus ,narkomanus,

sliuchas, konservatdegeneratus ju benkartus ir anuukelius ??? tai prie ko cia Leiba Davidovicius..jei tai vyksta siandien lietuvoj jankisko Svabo ir Bideno komandos nurodymu
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS